15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Karolína Kamenická

West cup 2023

3-denní závody West cup uspořádal Nejdek Orienteering v náročných a hezkých krušnohorských terénech.

Osm víkendových oblastních závodů

Poslední červnový víkend pokračovaly v některých oblastech oblastní soutěže, celkem se běželo osom závodů.

Tři a půl tisíce závodníků běželo šest závodů v oblastech

Na víkend byly v některých oblastech připraveny závody oblastních soutěží. Celkem je absolvovalo 3500 závodníků.

Míle, Trojúhelník, oblastní žebříčky

Rumcajsovy míle, Jarní trojúhelník a tři závody v Ještědské oblasti - to byla o-nabídka o svátečním prodlouženém víkendu.

Kamenická a Nožka nejlepší na krátké trati v Přehořově

Krátkou tratí v Přehořově skončil letošní žebříček B-Čechy. V ženách si pro vítězství doběhla Karolína Kamenická, v mužích byl nejrychlejší Radek Nožka.

V Tisu nejlepší Kettner a Kamenický

Pětidenní závody v Tisu vyhráli celkově v elitních kategoriích Karolína Kettner a Jeroným Kamenický.

Závody o víkendu

V závěru prvního květnového týdne proběhl 3-denní závod Jarní trojúhelník, ale i několik závodů v oblastech.

Nepříznivé počasí neodradilo

Téměř pět tisíc závodníků neodradilo první dubnový víkend nepřiznivé počasí. Byli na startu závodů oblastních soutěží v orientačním běhu, v sobotu jich bylo na pořadu 12, v neděli pak další tři.

Sprintové tituly v orientačním běhu pro rok 2020 rozdány

8.září » Svět běhu
V neděli 6. září proběhly dva sprintové závody MČR v orientačním běhu – sprint a sprintové štafety. Pro mnohé závodníky se jednalo vůbec o první závody této sezóny a všichni byli zvědaví, jakou formu na mistrovském závodě běžci předvedou. V hlavních…

Tato informační stránka o Karolína Kamenická zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Kamenická" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes