15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Johanka Šimková

Skvělé - česká štafeta druhá ve Světovém poháru

V závodě sprintových štafet Světového poháru v České Lípě skončila naše čtvveřice Denisa Kosová, Jakub Glonek, Tomáš Křivda a Tereza Janošíková na skvělém druhém místě.

Klubový titul pro OK 99 Hradec Králové

Mistrovská sezóna roku 2022 v orientačním běhu byla zakončena Mistrovstvím a Veteraniádou ČR klubů v Hajnici. Klubový titul vybojoval tým OK 99 Hradec Králové.

Dvě zlata z orienťáckých šampionátů pro Janu Knapovou

24.května » RUN magazine
O uplynulém víkendu proběhly první letošní republikové šampionáty v orientačním běhu – MČR ve sprintu a MČR sprintových štafet. Formu po Mistrovství Evropy ve Švýcarsku prokázali hlavně naši reprezentanti, ve sprintu zvítězil Tomáš Křivda a Jana Kna…

Daniel Hubmann kraloval v pískovcích

Sandstones | Pískovce - 3-denní závody v Doksech proběhly v Doksech. V mužích si jasné vítězství odnesl mistr světa Daniel Hubmann (Švýcarsko), v ženách byla nejlepší Denisa Kosová-

Hattrick OK 99 Hradec Králové

Závěrečným českým šampionátem v orientačním běhu bylo nedělní Mistrovství ČR klubů v Tisu u Blatna. Titul po třetí za sebou vybojovalo družstvo OK 99 Hradec Králové.

Blaha a Šimková si v Olomouci se soupeři pohráli

29.září » BezvaBěh.cz
Od rána bylo celkem přijatelně. Akorát tak na běhání. V Olomouci sice dopoledne pršelo, ale pak se vyčasilo a podmínky panovaly v Hejčíně kolem Mlýnského potoka skvělé. Tomáš Blaha si závod tréninkov...

Tato informační stránka o Johanka Šimková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Johanka Šimková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes