15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Jonáš Hubáček

Kdo vyhraje Anketu o nejlepšího o-běžce roku 2023?

Kdo bude nejlepším o-běžcem roku 2023? O tom rozhodne tradiční Anketa. O pořadí hlasovali vybraní experti, hlavním favoritem na vítězství je Tomáš Křivda za své výsledky na světové i domácí scéně.

Knock-out sprintem skončilo ME v Itálii

Závodem v knock-out sprintu skončil letošní evropský šampionát v orientačním běhu v Itálii. Titul obhájili Švédka Tove Alexandersson a Švýcar Matthias Kyburz. Z našich se nejlépe umístil Tomáš Křivda.

Sprint na ME v Itálii

Mistrovství Evropy v Itálii bylo zahájeno sprintem ve Veroně. Z českých závodníků si nejlépe vedl Tomáš Křivda, který obsadil 22. místo.

Sprintová mistrovství v Opavě

Sprintová série významných celostátních závodů vyvrcholí o víkendu na přelomu září a října v Opavě. Orientační běh Opava tam pořádá Mistrovství ČR ve sprintu a Mistrovství ČR sprintových štafet.

Mistry v knock-out sprintu Král a Čechová

Premiérové Mistrovství ČR v knock-out sprintu proběhlo ve sváteční čtvrtek v Písku. Mistry se stali Tereza Čechová a Vojtěch Král.

Na krátké trati vyhráli Stehlíková a Křivda

Mistrovství ČR na krátké trati se uskutečnilo o víkendu v srdci Žďárských vrchů. Tituly získaly Tomáš Křivda (KOB Choceň) a Jana Stehlíková (OK Lokomotiva Pardubice).

Janošíková osmá na MS v orientačním běhu

17.července » RUN magazine
Druhým finálovým závodem, krátkou tratí, pokračovalo dnes Mistrovství světa v orientačním běhu ve švýcarském Flims-Laax a opět měl český tým zastoupení v první desítce – osmé místo obsadila Tereza Janošíková. Krátkou trať v alpském lese v okolí male…

Tereza Janošíková osmá na krátké trati na MS

Mistrovství světa v orientačním běhu mělo na programu závod na krátké trati. Tituly obhájili Švédka Tove Alexandersson a Švýcar Matthias Kyburz. Velmi dobrý je výsledek Terezy Janošíkové - 8. místo.

15.července » Svět běhu
Druhým finálovým závodem, krátkou tratí, pokračovalo dnes Mistrovství světa v orientačním běhu ve švýcarském Flims-Laax a opět měl český tým zastoupení v první desítce – osmé místo obsadila Tereza…

M ČR na klasice - Křivda obhájil, velké překvapení Bogárová

O víkendu proběhl vrchol domácí jarní sezóny - Mistrovství ČR na klasické trati. V mužích suverénně obhájil titul Tomáš Křivda, v ženách překvapivě pokořila všechny favoritky Adélka Bogárová.

Nominace na MS - 5 mužů a 4 ženy

Realizační tým české reprezentace nominoval závodníky na letošní mistrovství světa, které se uskuteční v červenci ve Švýcarsku. V nominaci je pět mužů a čtyři ženy.

Tato informační stránka o Jonáš Hubáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jonáš Hubáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes