15
new stories - click to show

Denisa Kosová

Related to

Sezóna 2021: orientačnímu běhu kralují ženy

6.December » Svět běhu
Orienťácká sezóna 2021 je u svého konce a je na čase podívat se pod pokličku roku, kterému vévodilo domácí Mistrovství světa. Komu se nejvíce dařilo na vrcholných závodech, jací závodníci se blýskli…

Denisa Kosová vyhrála Anketu 2021

V Turnově byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2021. Stejně jako v roce 2020 se vítězkou Ankety stala Denisa Kosová.

Manufaktura Český pohár 2021 vyhráli Křivda a Kosová

Skončil Manufaktura Český pohár v orientačním běhu 2021. Vítězství si odnesli Tomáš Křivda (K.O.B. Choceň) a Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové).

M ČR klubů vyhrála štafeta SK Žabovřesky

Mistrovství ČR klubů se běželo v Kobylé nad Vidnávkou. Titul vybojoval tým SK Žabovřesky před OK Lokomotiva Pardubice a OK 99 Hradec Králové.

Mistrovství ČR štafet a klubů

O víkendu se uskuteční klubový vrchol sezóny - Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet a klubů. Pořadatelem je Orientační běh Opava.

Sprintové štafety v Cortině d’Ampezzo - páté místo pro Česko

Závěrečný závod letošního Světového poháru - sprintové štafety v v Cortině d’Ampezzo - vyhrálo Norsko, česká čtveřice obsadila pátou příčku.

Krátká trať Světového poháru v Itálii

Světový pohár v orientačním běhu jednotlivců skončil krátkou tratí v Itálii. Závěrečný závod i celkové pořadí vyhráli Tove Alexandersson a Kasper Harlem Fosser, Denisa Kosová skončila v závodě na 11. příčce.

Tereza Janošíkový vyhrála Euromeeting

Euromeeting se letos konal ve Švýcarsku. Skvěle si v něm vedla Tereza Janošíková, která vyhrála jak krátkou, tak i klasickou trať. Tomáš Křivda a Vendula Horčičková byli na krátké trati druzí.

Orienťácké MČR na klasické trati ovládli Kosová a Král

20.September » RUN magazine
V Hornopožárském lese nedaleko Jílového u Prahy proběhl republikový šampionát v královské disciplíně – klasické trati. Zatímco mezi ženami dominovala Denisa Kosová, v mužích Tomáš Křivda nedovršil letošní zlatý hattrick a zvítězil Vojtěch Král. Kd...

Mistry na klasice Král a Kosová

O víkendu se konal vrchol domácí sezóny - Mistrovství ČR v orientačním běhu na klasické trati. Mistrovské tituly získali Denisa Kosová a Vojtěch Král.

Tato informační stránka o Denisa Kosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Kosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes