15
new stories - click to show

Eliška Ochmanová

Related to

Hodnocení uživatelů: Čarodějka (Goja Music Hall) - 80 % [Ostravacka]

18.October » i-divadlo.cz
Čarodějku jsem viděla poprvé s úžasnou Elis Ochmanovou, ta byla neskutečná! Výborní byli také N. Ďuricová, T. Vaněk a F. Prokešová. Scéna a kulisy slabé.

Hodnocení uživatelů: Čarodějka (Goja Music Hall) - 50 % [Yalka]

9.October » i-divadlo.cz
Elphaba (aka the Wicked Witch of the West z TWOO): Kateřina Herčíková G(a)linda (aka the Good Witch z TWOO): Nikola Ďuricová Fiyero: Tomáš Vaněk Nessarose: Monika Sommerová BOQ: Lukáš Randák Madame Morrible: Světlana Nálepková Čaroděj: Marian Vojt...

Známé osobnosti popustily uzdu fantazie! Z jaké látky by ušily věci pro dobrou věc?

5.October » Tojesenzace.cz
Jedním z dalších počinů nadačního fondu ČESKÝ MOZEK a jeho projektu ČESKÉ SRDCE je akce „Děti pomáhají dětem“. Trička, šaty, tašky,

Jak bydlí muzikálová Čarodějka Ochmanová? Doma má všechno zelené!

26.September » Blesk.cz
Hvězda velkolepého muzikálu Čarodějka, zpěvačka a zároveň čerstvá maminka Elis Ochmanová (32) nás pozvala k sobě domů. Spolu s manželem a malou dcerkou obývá příjemný byt 2+1 na Praze 4.

Muzikál Robinson Crusoe se dočkal premiéry: Hůlka opět s Vaňkovou!

18.September » Aha!
Po 11 letech realizačních zádrhelů se premiéry konečně dočkal muzikál Robinson Crusoe z pera skladatele Zdeňka Hrubého (50) a scenáristy Ivana Hubače (62). V titulní roli se na premiéře představil Daniel Hůlka (53).

Hodnocení uživatelů: Čarodějka (Goja Music Hall) - 50 % [Rejpalka]

18.September » i-divadlo.cz
45%. Muzikál, který není primárně stavěný pro českou republiku. V Londýně a na Broadwayi je Wicked kult, u nás spíš levná napodobenina. Hudba je úžasná, orchestr také. Kulisy z Fantoma, lustr a parodie na draka jsou zlo, zlo, zlo. Překlad příšerný...

Šestinedělí muzikálové Čarodějky Ochmanové: Po porodu už má 15 kilo dole! Kolik ještě zbývá?

26.July » Blesk.cz
Muzikálová hvězda Eliška Ochmanová (32) se stala v polovině července maminkou, když dala život dcerce jménem Viola. Jak zatím snáší představitelka zelené Elphaby z muzikálu Čarodějka své nedávno započaté šestinedělí?

Muzikálová hvězda Ochmanová porodila! Dcerce dala krásné jméno a přezdívku z pohádky

13.July » Blesk.cz
Muzikálová Čarodějka má novou životní roli - je máma! Herečka a zpěvačka Elis Ochmanová (32) přivedla na svět holčičku s opravdu krásným jménem a pohádkovou přezdívkou!.

Ochmanová zkouší i těhotná, Hůlka zatím jen v hledišti

11.May » First Style
Muzikál Robinson Crusoe se doufejme již brzy dočká své premiéry. V tuto chvíli jdou zkoušky muzikálu v Divadle Na Maninách pod vedením režiséra a herce Václava Knopa do finále. Muzikál se divákům má poprvé představit 19. června na zámku v Třeboni ...

Tato informační stránka o Eliška Ochmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Ochmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes