15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Stefan Opp

‚Ve finále se pokusíme o senzaci.‘ Veslaři Šimánek a Vraštil potvrdili na mistrovství světa skvělou formu

22.září » iROZHLAS.cz
Loni zvládli olympijskou kvalifikaci a na Hrách v Tokiu pak vybojovali čtvrté místo, teď jsou ve finále domácího mistrovství světa. Veslaři Jiří Šimánek a Miroslav Vraštil se posunuli na dvojskifu lehkých vah mezi elitu. Aktuálně nejlepší česká posá…

Vraštil se Šimánkem mezi elitou. Na MS v Račicích je čeká finále

22.září » iDNES.cz
Dvojskif lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Šimánek suverénně ovládl semifinálovou jízdu na mistrovství světa ve veslování v Račicích. Aktuálně nejlepší česká posádka porazila druhé Italy Pietra Rutu a Stefana Oppa o více než sekundu a potvrdila dob…

Dvě vteřiny od medaile. Vraštil se Šimánkem berou skvělé čtvrté místo na dvojskifu

29.července » Aktuálně.cz
Miroslav Vraštil a Jiří Šimánek obsadili ve veslařské regatě na OH v Tokiu čtvrté místo na dvojskifu lehkých vah. Od bronzu je dělilo 2,12 sekundy.

Tato informační stránka o Stefan Opp zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stefan Opp" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes