15
new stories - click to show

Jaroslav Orsák

Related to

Caisova strhující stíhací jízda

13.November » Autosport.cz
Česká posádka Yacco ACCR Teamu Erik Cais – Jindřiška Žáková předvedla na čtvrté soutěži mistrovství Evropy Rally Hungary nevšední výkon. Po chybě na druhé zkoušce se dokázal 21letý jezdec s Fordem Fiestou Rally2 týmu Orsák Rallysport probojovat z ...

Caisova strhující stíhací jízda

12.November » eWRC.cz
Posádka Yacco ACCR Teamu Erik Cais – Jindřiška Žáková předvedla na čtvrté soutěži mistrovství Evropy Rally Hungary nevšední výkon.

Caisova strhující stíhací jízda

12.November » Autosportfoto.sk
Česká posádka Yacco ACCR Teamu Erik Cais – Jindřiška Žáková předvedla na čtvrté soutěži mistrovství Evropy Rally Hungary nevšední výkon.

Závodník Cais začíná své letošní evropské tažení poblíž Říma

24.July » iDNES.cz
V úmorném vedru, kdy teploty vysoko překračují třicetistupňovou hranici, začíná mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Seriál, který se letos obejde bez na příští rok přesunuté Barum Czech Rally Zlín, dnes otevře italská Rally di Roma Capi...

Rally není mrtvá!

26.March » eWRC.cz
V úterý 31. března od 18 hodin buďte online, Petr Poulík jako moderátor, Erik Cais a Jarda Orsák jako hosté!

V brutálním počasí pomohly návyky z downhillu

28.November » RallyZone.cz
Česká posádka Erik Cais – Jindřiška Žáková startovala po úspěšné sezoně v seriálu mistrovství Evropy v závěrečné soutěži francouzského šampionátu Rallye du Var. Poprvé usedli do nového soutěžního speciálu týmu Orsák Rallysport Ford Fiesta R5 Mk2.

V brutálním počasí pomohly návyky z downhillu

28.November » eWRC.cz
Česká posádka Erik Cais – Jindřiška Žáková startovala po úspěšné sezoně v seriálu ME v závěrečné soutěži francouzského šampionátu.

HOTHESS Mikuláš rally ve Slušovicích: Od Béreše ke Kostkovi

28.November » RallyZone.cz
Během posledních dvou listopadových dnů se uskuteční ve Slušovicích jubilejní desátý ročník Mikuláš Rally 2019. Letos se pojede kulatý ročník pod křídly společnosti HOTHESS a slušovická show je úzce spjata s pořadatelskou taktovkou Rallysprint Klu...

Lužické šotolinové řádění

7.November » eWRC.cz
Ač není Lausitz Rallye zařazena do německého mistrovství, o kvalitní jezdeckou sestavu nemá žádný rok nouzi.

České posádky na německé Lausitz rallye 2019.

6.November » Motormix
Šotolinová Lausitz rallye 2019 je oblíbená i mezi českými posádkami. Po 7 RZ byl celkově třetí Jaroslav Orsák s novou Fiestou R5 MK2, pak ale odstoupil.

Vychází magazín Rally 07/2019

15.August » Autosport.cz
V týdnu, kdy vyvrcholí letošní domácí sezóna automobilových soutěží, míří opět do poštovních schránek předplatitelů i na prodejní stánky či čerpací stanice nové číslo oblíbeného specializovaného magazínu o automobilových soutěžích - Rally.

Tato informační stránka o Jaroslav Orsák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Orsák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes