15
new stories - click to show

David Palkovský

Related to

Extraliga mužů: Pražské KT podlehlo DTJ

22.March » pinces.cz
V předposledních zápasech nejvyšší mužské soutěže u nás si poradilo královéhradecké DTJ s hráči z pražského KT, a to především zásluhou dvoubodového Martina OLEJNÍKA. DTJ se tak posunulo na šestou příčku, hned za KT.

Extraliga mužů: SKST Hodonín - DTJ Hradec Králové 2:4

14.March » pinces.cz
Hodonín v komentovaném internetovém přenosu podlehl královéhradeckému DTJ poměrem 2:4. Domácí tým průběžně vedl 2:1, ale nakonec hráči DTJ zaveleli k vítěznému obratu.

Extraliga mužů: Sokol HK lepší než DTJ, KT Praha prohrála s Havířovem

22.February » pinces.cz
Královéhradecké derby vyznělo lépe pro stolní tenisty Sokola. V úvodním utkání sice Marek KLÁSEK nestačil na Davida PALKOVSKÉHO, ale svou porážku odčinil výhrou nad Martinem OLEJNÍKEM. Neomylně si počínal Martin PAVLICA, který získal dva body, při...

Dvě utkání páteční Extraligy mužů rozhodovala závěrečná čtyřhra

6.January » pinces.cz
Ostravské TTC na domácích stolech udolalo Sokol Hradec Králové po závěrečné čtyřhře. Debl rozhodoval o vítězství i ve druhém ostravsko-královéhradeckém derby, ve kterém ovšem ostravské KST podlehlo na stolech soupeře DTJ.
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport

Tato informační stránka o David Palkovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Palkovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes