15
new stories - click to show

Štefan Peko

Related to

Slovenské žebříčky mládeže k 1.5. 2019

4.May » pinces.cz
Štefan PEKO vystřídal na první příčce žebříčku juniorů do 21 let Tibora ŠPÁNIKA. Změny se odehrály i na předních příčkách bodového pořadí nejmladších žáků, kde se navrátil před Pavola KOKAVCE Damián FLÓRO.

Finále play-off: Vydrany získaly titul!

5.April » pinces.cz
SK Vydrany, které vyhrály i základní část slovenské Extraligy mužů, mohly dnes slavit zisk mistrovského titulu, když také ve druhém finálovém střetnutí přehrály Malacky.

Semifinále play-off: Vydrany si rovněž zajistily postup do finále

17.March » pinces.cz
SK Vydrany vyzvou ve finále play-off slovenské Extraligy Malacky. V semifinálovém utkání si favorit jednoznačně poradil s výběrem Vranova. Jediný bod během celé semifinálové série dokázal vybojoval Daniel ORÁČ, který v prvním klání přehrál v pěti ...

Semifinále play-off: Vydrany zatím nezaváhaly

16.March » pinces.cz
V prvním vzájemném měření sil v semifinále play-off slovenské Extraligy přivítal Vranov Vydrany. Vítěz základní části neponechal nic náhodě a Vranov přehrál 5:1, když bodoval pouze Daniel ORÁČ přes Samuela NOVOTU.

MSR mužů a žen: Tituly pro Barboru Balážovou a Lubomíra Pišteje

4.March » pinces.cz
Lubomír PIŠTEJ se stal trojnásobným slovenským šampiónem. Zlato vybojoval v singlu, ve čtyřhře mužů i ve smíšené čtyřhře. Ve dvouhře žen zvítězila Barbora BALÁŽOVÁ, která slavila titul i ve čtyřhře žen. Ve dvouhře juniorů a juniorek do 21 let se r...

Tato informační stránka o Štefan Peko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štefan Peko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes