15
new stories - click to show

Vlasta Peterková

Related to

Hospodyně Blaženka z Četnických humoresek bude Vánoce trávit s rodinou a malým vnoučkem: Jak se na letošní svátky připravuje?

23.December » Super.cz
Období Vánoc patří mezi její oblíbené. Herečka Vlasta Peterková si tak rozhodně ani letošní svátky nenechá ničím pokazit. Už se pustila do pořizování dárečků a vánoční atmosféru si užívala i během naší procházky v srdci Prahy.

Fanoušci ji poznávají i po letech: Takhle senzačně dnes vypadá hospodyně Blaženka z Četnických humoresek

12.December » Super.cz
Zatímco v loňském roce měla svůj diář v předvánočním období zaplněný, tento rok může Vlasta Peterková (74) na hraní před publikem zapomenout. S herečkou, která je známá mimo jiné jako hospodyně Blaženka z Četnických humoresek, jsme se potkali v ce...

První velká role Jiřího Langmajera: Tady jako mladíček sváděl ženy

26.November » Super.cz
Mezi námi se najde asi jen hrstka lidí, kteří nikdy neviděli komedii Copak je to za vojáka (1987). Humorný příběh o proměně nespolehlivého mladíka v opravdového muže nabídl první velkou filmovou příležitost Jiřímu Langmajerovi (54) , kterému role ...

Kouzelný svět Gabriely II. Pusťte si pokračování seriálu o zvláštní dívce

21.June » Radio Junior
V kouzelném světě malé holky je možné skoro všechno. Poslechněte si příběhy o tom, co se stane, když věci náhle začnou mluvit.

Kouzelný svět Gabriely. Co kdyby věci uměly mluvit?

16.June » Radio Junior
Když je vám dvanáct, máte někdy pocit, že celý svět stojí proti vám. Stejně jako Gabriela, která si vytvoří vlastní kouzelný svět, ve kterém dokáže mluvit s věcmi.

Bouřlivá minulost Zagorové: Svědectví přítelkyně ze studií

4.March » Aha!
Herečka Vlasta Peterková (73) zavzpomínala na společná studia s Hankou Zagorovou (73) na brněnské JAMU. Prý to byla divočina!

Osud změnit nemůžeme, je přesvědčená herečka Vlasta Peterková

4.March » Revue iDNES.cz
Herečka Vlasta Peterková (73) prozradila, že má ráda numerologii a každý den se snaží cvičit podle mobilní aplikace. Po návratu z Nového Zélandu, kde byla měsíc, ji brzy čeká zkoušení nové hry pro Divadlo Verze. Režie se ujme David Prachař, jemuž ...

Vlasta Peterková hubne do plavek

23.February » Týden.cz
Léto ještě zdaleka není za dveřmi, ale herečka Vlasta Peterková už teď myslí na to, jak se bude u vody promenovat v plavkách.

Vlasta Peterková: Líčení k věku patří

2.September » Týden.cz
Nemá téměř žádné vrásky, což by jí mohla leckterá žena závidět. Jediné, co herečku Vlastu Peterkovou trápí, je mastná pleť. Našla na to ale vychytávku!

Moje hra aneb Andělská komedie

Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Režie: Jan Kačer, účinkují: Jiří Bartoška, Jana Janěková ml., Nina Divíšková / Radana Hermanová, Zuzana Bydžovská, Adéla Kačerová, Vlasta Peterková, Adéla...

Herečka Vlasta Peterková v Opočně

7.February » blog.idnes.cz
Další beseda z cyklu Herecké legendy se konala v Opočně v restauraci U Slunce. Plná restaurace návštěvníků se těšila na další besedu, kterou připravil pan Tomáš Magnusek a moderovala Míla Rohlenová.

Tato informační stránka o Vlasta Peterková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlasta Peterková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes