15
new stories - click to show

Miroslav Platil

Related to

Jeden z prvních korupčních skandálů po sametové revoluci, aféra „Helbig“

13.December » PrahaIN.cz
KUDY KRÁČEL ZLOČIN: Nebylo divu, že lesk luxusních vozů světoznámé značky Mercedes-Benz zmámil v porevoluční euforii čerstvě etablované politiky i policejní pohlaváry. A jak je u nás zvykem, objevily se nejrůznější dohady a spekulace. Skandál vrchol…

Notičky: Trik paní Aleny a pár důvodů, proč na FAČR potkáte Fouska i Malíka

28.August » Seznam Zprávy
V newsletteru Notičky Luděk Mádl provádí zákulisím fotbalu či jiných sportů. Přečtěte si nejnovější vydání – pokud se vám budou Notičky líbit, přihlaste se k odběru.

Policisté ve službách fotbalu a kouzelník „na hniličku“

30.January » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy spouští newsletter, ve kterém Luděk Mádl každý čtvrtek provádí zákulisím fotbalu či jiných sportů. Přečtěte si první vydání Notiček – pokud se vám budou líbit, přihlaste se k odběru.

Glosář: I bez Berbra zůstala fotbalová asociace v zajetí rodinných klanů

26.October » Seznam Zprávy
Do hloubi propletených rodinných vazeb několika příbuzenských klanů, jež ovládají Fotbalovou asociaci ČR, vás ve svém pravidelném pondělním glosáři uvede Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Franz se poprvé od éry hrobů vrací do Edenu. Sparta hraje o jedinou trofej v sezoně

2.April » Sport.cz
Sešívaní ho nepřijali a sparťané mu neodpustili. Kovaný sparťan František Straka vzbudil na obou stranách pražské barikády obrovské emoce, když během ročníku 2011/12 na část sezony převzal fotbalisty Slavie. Dnes se trenér poprvé od nevšedního angaž…
Jiří Plíšek - Český fotbalový trenér

Tato informační stránka o Miroslav Platil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Platil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes