Helena Plicková

Vztahuje se k

Se změnou limitů vypouštěných odpadních vod kraj nesouhlasí

10.srpna » Mělnický deník
Neratovice – Chemička Spolana chystá revizi retenční nádrže, ve které je zadržována dešťová voda před vypuštěním do kanalizace nebo vodního toku.

Mělnická rybářská stráž stíhá noční pytláky

10.srpna » Mělnický deník
Mělník – Členové rybářské stráže mělnického Českého svazu rybářů míří v letních nocích k pískovně Baraba u Vliněvsi, která patří do jejich revíru.

Nařízení Unie zasáhne i mělnické nutrie

Mělník – Mezi invazivní nepůvodní živočichy ze seznamu Evropské unie, jejichž výskyt ve volné přírodě se má postupně omezovat, patří i nutrie. Velcí vodní hlodavci, pocházející z Jižní Ameriky, žijí na několika místech u vodních toků a ploch na Mě...

Přemnožené štiky likvidují pstruhy v revíru na Barabě

Mělnicko – V pstruhovém revíru mělnických rybářů na pískovně u Vliněvsi, které se říká Baraba, se přemnožily štiky. Podle hospodáře Českého rybářského svazu v Mělníku Vladimíra Nývlta se tam nacházejí i další dravci, především sumci.

Na Mělnicku je největší poptávka po skladnících a dělnících

Mělnicko – Počet lidí z regionu, kteří jsou bez práce, se v červenci oproti červnu zvýšil o 0,8 procenta. Počet nezaměstnaných na Mělnicku je o půl procenta vyšší, než je celorepublikový průměr, který dělá 5,4 procenta. Ve středních Čechách je vyš...

Petr Pátra o Bitvě na Mělníku: Už máme zaděláno na další trilogii

Mělník – Bez něj by to nešlo. Hlavní organizátor a autor mělnických bitev Petr Pátra se po pěti letech, kdy byl pouze vypravěčem, postavil s mečem v ruce po bok svých přátel a kamarádů a aktivně se zapojil do boje dobra proti zlu.

Psí bandité jsou na útěku, ukrývají se v centru města

Mělník - Až do 25. září se mohou zájemci zapojit do letní pátrací akce Hledá se Brok a jeho parta, kterou v rámci výstavy HAFani! vyhlásilo Regionální muzeum Mělník.

Tato informační stránka o Helena Plicková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Plicková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes