Martin Vokurka

Related to

O zeleň ve Dvoře Králové pečují speciální vaky

Město Dvůr Králové nad Labem letos opět využije při péči o dřeviny speciální zavlažovací vaky, které zajišťují stromům a keřům postupné dodávání zálivky. Technické služby za nákup dalších šedesáti vaků zaplatily téměř 42 tisíc korun.

Škrtání kvůli koronaviru pokračuje. Mostecko přijde o další slavnost

Most a Litvínov ruší kulturní akce, ale co se týče investic, postupují odlišně. Jedno město stahuje desítky milionů, druhé ani korunu.

Na Mostecku začala předvolební kampaň. Politici se už špičkují

Známé tváře z Mostu a Litvínova soutěží o přízeň voličů. Vládní ANO čelilo prvnímu popichování od ambiciozního Lepšího Severu.

Z archivu Deníku: Takové byly před lety Valdštejnské slavnosti v Litvínově

/Z ARCHIVU DENÍKU/ Připomeňte si spolu s námi prostřednictvím archivních fotografií, jaké to bylo v minulých letech, když tisíce lidí navštívily v Litvínově Valdštejnské slavnosti, které nabídly historický průvod městem a pestrý kulturní program v...

V Talichově ulici v Mostě začnou opravy komunikací

Společnost Herkul z Obrnic jako zhotovitel vybraný v zadávacím řízení zahájí v průběhu června stavební práce v rámci rekonstrukce komunikací v ulici Václava Talicha v Mostě.

Stroje drtí první vybydlený panelák. Bourání v Janově však budí rozpaky

Na kdysi oblíbeném litvínovském sídlišti Janov stroje likvidují první opuštěný panelák. Další demolice je letos v plánu v mosteckém Chanově.

OBRAZEM: Velké nůžky a prach. V Janově bourají první vybydlený panelák

V litvínovském Janově bourají první vybydlený panelák. Jedná se o osmipodlažní dům č. p. 271-276 v ulici Gluckova, která je nyní neprůjezdná.

Bývalý šéf protimafiánského útvaru Robert Šlachta besedoval v Patokryjích

/FOTO/ Na zeleném dvorku před Obecním domem v Patokryjích sedí padesátka lidí a poslouchá vyprávění bývalého elitního detektiva a celníka Roberta Šlachty. Hovoří o zákulisí korupčních kauz z dob, kdy vedl Útvar pro odhalování organizovaného zločin...

FOTO: Funpark v Mostě otevřel. Zase láká na nevšední zábavu i rozhlednu

Turisté začali jezdit na mosteckou atrakci s lanovým centrem a rozhlednou. Slouží o čtyři hodiny déle podle letního režimu.

Parkour učí mosteckou mládež překonávat strach

/LIDÉ ODVEDLE/ Marek Šusta (15 let), Jakub Šnirc (17 let) a David Horvát (14) z Mostu tvoří tříčlennou parkourovou skupinu Power up. Jejich koníčkem je akrobatické překonávání překážek ve městě. Přečtěte si jejich příběh v seriálu Lidé odvedle, kt...

Problémy v Janově trvají. Strážce zákona zaměstnávají i hromadné potyčky

Konflikty mezi nájemníky, problémová mládež. Strážníky v Litvínově v loňském roce nejvíce zaměstnávalo sídliště Janov. Informovali o tom zastupitelstvo v závěrečné zprávě o činnosti městské policie.

Tato informační stránka o Martin Vokurka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Vokurka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes