Barbora Poláková Česká herečka

Vztahuje se k

Bára Poláková a Pavel Liška si vyzkoušeli modeling: Takhle jim to sekne na fotkách plných lásky

17.srpna » Super.cz
Herec Pavel Liška (46) byl vždycky spíš uzavřený, a tak trochu "bubák". Láska k současné partnerce, herečce a zpěvačce Báře Polákové (34) , se kterou vychovává dvě dcery, ho ale dost změnila. No dokázali byste si dřív Lišku představit, jak pózuje ...

Barbora Poláková má svůj internetový obchod, převážně s módou

16.srpna » MarketingSales
Zpěvačka a herečka Barbora Poláková nechala k aktuálnímu albu ZE.MĚ vytvořit i kolekci oblečení a doplňků. Vše, včetně samotné desky, je nově k dispozici v jejím e-shopu.

Ing.arch. Barbora Poláková

16.srpna » Praha 9
funkce: referent agendy územního a stavebního řízení pro část k.ú. Hloubětín, jihovýchodní část k.ú. Hrdlořezy a malou severovýchodní část k.ú. Malešice. Telefon: +420283091437. Linka: 437.

TIPY NA TÝDEN: Chaozz na Špilasu, Den Brna, Mušlobraní, Maraton hudby a Alt-j

5.srpna » Brněnská Drbna
Už jsme se přehoupli přes první polovinu prázdnin a začíná nám druhá. A co to znamená? Že je třeba užívat si každé akce. I slunečních paprsků, které jsou teď opravdu vydatné. Ale uvidíte, ještě pár týdnů a jak vám budou chybět.

Barbora Poláková dokáže publikum rozesmát

3.srpna » idobryden.cz
Držitelka ceny Anděl 2017 v kategorii videoklip roku za video k singlu Po válce. Barbora Poláková vydala letos na jaře druhou desku s názvem ZE.

Ing.arch. Barbora Poláková

3.srpna » Praha 9
funkce: referent agendy územního a stavebního řízení pro část k.ú. Hloubětín, jihovýchodní část k.ú. Hrdlořezy a malou severovýchodní část k.ú. Malešice. Telefon: +420283091437. Linka: 437.

TIPY NA TÝDEN: Pivní festival Brno, Bára Poláková na Špilasu, Létofest, G’oldies párty a Noc flamenca

29.července » Brněnská Drbna
Štvou vás nafrnění známí, kteří sdílí fotky z dovolené? Ale no, zchlaďte se českým pivem, v zahraničí lepší nemají a užijte si léto v Česku doplněné českou muzikou.

Po návratu domů nastalo Liškovi peklo!

22.července » NašeHvězdy.cz
Herec a cestovatel Pavel Liška (47) si příště rozmyslí, jestli ještě vycestuje na tak dlouho do divokých džunglí Střední Ameriky! Rozhodli se totiž s kolegou, hercem a zpěvákem Janem Révaiem (44), podniknout tříměsíční dobrodružnou cestu, na motor...

Z herce Pavla Lišky se stala ŽENA V DOMÁCNOSTI! Bára Poláková se práce nevzdá

17.července » Šíp
Herec Pavel Liška byl dřív znám svou bohémskou povahou, kdy rád chodil do společnosti, bavil lidi, občas se zdržel až do ranních hodin. Byl zvyklý si dělat, co chce. Přeci jen je na ženách, aby se postaraly o domácnost a on domů nosí peníze. Ale t...

Ing.arch. Barbora Poláková

8.července » Praha 9
funkce: agenda územního a stavebního řízení pro část k.ú. Hloubětín, jihovýchodní část k.ú. Hrdlořezy a malou severovýchodní část k.ú. Malešice. Telefon: +420283091437. Linka: 437.

Tato informační stránka o Barbora Poláková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Poláková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes