15
new stories - click to show

Kamila Polívková

Related to

Hodnocení uživatelů: Vévodkyně a kuchařka (Národní divadlo Brno) - 70 % [Studený Čumáček]

9.November » i-divadlo.cz
záznam 75% Kdo je ta hubená vysoká dáma ve žlutém, která s takovou péčí vítá hosty a zve je ke svému stolu? Temná filosofka, životní mlsalka, či jen mírně rozmrzelá stárnoucí dáma decentně peskující svou kuchařku? Vlastně velmi krátké a inspirovan...

Ceny Divadelních novin dostali Karel Dobrý, Kamila Polívková nebo David Radok

2.November » Bleskově.cz
Karel Dobrý získal Cenu Divadelních novin za ztvárnění Franze Kafky. Z režisérů uspěli Kamila Polívková, Nela H. Kornetová nebo David Radok.

Cenu Divadelních novin získali také Kornetová, Radok a Dobrý

2.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Cenu Divadelních novin letos dostali režiséři za činohru Kamila Polívková, za alternativní divadlo Nela H. Kornetová a za hudební divadlo David Radok za libreto a režii a Marko Ivanović...

Nominace na Ceny Divadelních novin za sezonu 2019/2020

12.October » Taneční aktuality
Na 25. září byla naplánována Celostátní konference tanečních oborů ZUŠ s podtitulem Výchova a vzdělávání k tanečnímu umění.

Nominace na Ceny Divadelních novin za sezónu 2019/2020

12.October » Divadelní noviny
Redakce Divadelních novin oznamuje širší nominace Cen Divadelních novin za sezónu 2019/2020 tj. za období od 1. července 2019 do 31. srpna 2020. O nominacích rozhodla porota složená z 28 divadelních kritiků, publicistů a osobností spjatých s DN.

28. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 6)

18.September » Divadelní noviny
Od doby, co se sám podílím na divadelních inscenacích, setrvale odmítám vyjadřovat se veřejně k práci kolegů. Když ale sleduji naprostou roztříštěnost odborných divadelních soudů, dovolím si dnes malou výjimku.

28. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 2)

16.September » Divadelní noviny
Za Up pokládám inscenaci hry Wernera Schwaba Prezidentky v režii Kamily Polívkové v podání brněnského Hadivadla.

Hodnocení redakce: Prezidentky (HaDivadlo) - 80 % [Kateřina Jírová]

11.September » i-divadlo.cz
Se slavným debutem Wernera Schwaba se dámský tandem Ha-divadla popasoval velmi dobře. Inscenace neztrácí tempo a herečky dovedně gradují sled scének až do vítězné prohry. Jedině Marjánka (jedinečná Kamila Valůšková) snad odjede do svého nebe. Avša...

Brněnské HaDivaldo chystá novinku inspirovanou fenoménem prepperů

22.May » Seznam Zprávy
Brněnské HaDivadlo se rozloučí s aktuální sezonou neobvyklým představením Sedimenty, diagnózy, wellness. Diváky zavede do plicního sanatoria ve vytěženém potašovém dole v Bělorusku.

Bolek Polívka a jeho ženy: Proč se slavný herec konečně oženil?

18.March » Kafe.cz
Bolek Polívka patří v šoubyznysu k českým stálicím. Odjakživa hrál spíše v komediích a zřejmě právě smysl pro humor ho činí pro ženy tak neodolatelným. Jak jinak se vysvětlit, že se nedávno podruhé oženil a má celkem šest dětí se čtyřmi ženami?

Tato informační stránka o Kamila Polívková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Polívková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes