15
new stories - click to show

Petr Popelka

Related to

Bethesda se pochlubila mapou ve sci-fi RPG Starfield. Má být zatím největší ze všech jejích her

5.November » Gamebro.cz
Konference Develop: Brighton se od svého vzniku v roce 2006 pravidelně účastní celá řada předních... The post Bethesda se pochlubila mapou ve sci-fi RPG Starfield. Má být zatím největší ze všech jejích her appeared first on Gamebro.cz .

Pärt a Mozart v podání Symfonického orchestru FOK

24.September » Opera PLUS
Koncert Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK v úterý 22. září 2020 v Kostele svatého Šimona a Judy zkombinoval melancholickou spiritualitu Cantu In Memoriam Benjamin Britten estonského skladatele Arvo Pärta s radostnou vitalitou Mozarto...

Beethoven z Ostravy: Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 4. - Kristus na hoře Olivetské

21.September » ČRo
Záznam zahajovacího koncertu Svatováclavského hudebního festivalu ze dne 3. září 2020 z Katedrály Božského Spasitele v Ostravě.

V sobotu startuje 2. liga, kdo je favorit "západu"?

19.September » eFutsal.cz
Sobotní předehrávkou mezi boleslavským Malibu a plzeňským Jerigem druhá nejvyšší soutěž. Stane se tak necelých 7,5 měsíců poté, co 2. liga na jaře přišla o závěrečné kolo, naštěstí v chvílích, kdy o postupu, „bedně“ a sestupu už bylo rozhodnuto. N...

Nejlepší vánoční dárky byly partitury, říká Petr Popelka. Od letošní sezony je šéfdirigentem Norského rozhlasového orchestru

7.September » ČRo 3 Vltava
Má rád Leoše Janáčka, Carla Mariu von Webera i Milese Davise. Na konzervatoři vystudoval hru na kontrabas, se stejnou vášní se ale také nořil do partitur.

V Ostravě probudil hudební život Svatováclavský hudební festival

5.September » Opera PLUS
V Ostravě, stejně jako v celé republice, kulturní půst – snad – skončil a začínají hody. Jako první se probudil k životu Svatováclavský hudební festival, který má štěstí, že se jeho termíny zachovaly. Je každoročně zahajován začátkem září a to už ...

SVATOVÁCLAVSKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL: BEETHOVEN 250 – oslavy klasicistního velikána proběhnou v Ostravě

27.August » Ostrava
Tradičně velkolepou hudební přehlídku nabídne ve dnech 3. až 28. září již 17. ročník Svatováclavského hudebního festivalu.

Dokonalost hudebního vícehlasu - Moravská filharmonie Olomouc

21.August » Informuji.cz
Na koncertu Moravské filharmonie s podtitulem Dokonalost hudebního vícehlasu... | Olomouc - (2021-01-14 19:00:00 - 2021-01-14 00:00:00)

Lidé jedí kvůli koronaviru doma. Do restaurací se na meníčka nehrnou

31.May » tn.cz
Koronavirová pandemie mění zvyky ve stravování. V restauracích je poloviční zájem o polední menu. Lidé si zvykli vařit doma, bojí se chodit do provozoven nebo šetří. Naopak nárůst tržeb zaznamenali ti, kteří jídlo rozvážejí.

Janáčkovu filharmonii Ostrava povede šéfdirigent z Velkého divadla Sinajskij

28.April » Bleskově.cz
Šéfdirigentem Janáčkovy filharmonie se stane Vasilij Sinajskij, který byl v letech 2010 až 2013 hudebním ředitelem Velkého divadla v Moskvě.
Martina Janková - Česká operní pěvkyně-sopranistka
Pavel Haas - Český hudební skladatel
Václav Luks - Český dirigent, cembalista

Tato informační stránka o Petr Popelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Popelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes