15
new stories - click to show

Andrej Popov

Related to

Ruský monitor Novgorod: Nejhorší loď v historii měla kruhovitý tvar

16.March » G.cz
Při představě, že by měla mít loď kruhový tvar se mnozí lidé jistě usmějí a napadne je, zda nejde o vynález našeho českého génia Járy Cimrmana. Vždyť plynulý a špičatý tvar zajišťuje dokonalou hydrodynamiku. Její konstrukce však byla skutečně zreali…

Podivné válečné nápady: Je libo lidský lapač nebo tank na dálkové ovládání?

5.February » OnlyMen
Potřeba získat technologickou převahu nad protivníky vedla různé mocnosti v průběhu historie k vytvoření podivuhodných vynálezů, které měly někdy i civilní využití v době míru. Zdroj

Sedlák je v KHL ve formě. Rozhodl a trefil se potřetí ve čtyřech zápasech

8.September » iSport.cz
Gól útočníka Lukáše Sedláka rozhodl o vítězství hokejistů Čeljabinsku v Kontinentální lize na ledě Chabarovsku 2:1. Pro českou posilu Traktoru z NHL to byla už třetí branka ve čtvrtém zápase nové sezony.

Novgorod - zapomenutá kruhová válečná loď carského námořnictva

4.September » MagazinSecurity.cz
S myšlenkou kruhové válečné lodi přišel skotský lodní konstruktér John Elder a tento nápad neobvyklé lodi rozvíjel v Royal Navy Edward Reff. Stavba ale nakonec proběhla zcela nečekaně v carském Rusku pod taktovkou admirála Andreje Popova.

Tato informační stránka o Andrej Popov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Popov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes