15
new stories - click to show

Sandra Pospíšilová

Related to

Nová influencerka Pospíšilová: Instagram beru jako příjemný bonus, říká

18.March » Expres.cz
Moderátorka Sandra Pospíšilová (37), kterou diváci Primy dobře znají ještě coby Parmovou, je sice aktuálně na mateřské dovolené, coby maminka dvou malých dětí ale rozhodně nezahálí. Pracovní pauzy zdárně využila k tomu, aby víc pronikla do světa Ins…

Takhle si užívala v Dubaji: Kráska z Primy se na dovolené pochlubila roztomilou dcerkou

17.March » Super.cz
Chladné měsíce si zpříjemnila v teple. Moderátorka Primy Sandra Pospíšilová (37) zabalila kufry a se starší dcerkou Emilkou vyrazila k moři. Cílem jejich cesty se stala Dubaj, kam se těšily tak moc, že na letiště vyrazily dřív, než měly.

Televizní moderátorka Pospíšilová (37): Žhavé pozdravy z ledovce

14.March » Aha!
Bývalá primácká moderátorka Sandra Pospíšilová (37), dříve Parmová, si plnými doušky vychutnává wellness radovánky v rakouských Alpách. Svým fanouškům poslala žhavé pozdravy ze známého ledovcového areálu Kaprun.

S Brnem nechtěla vůbec nic mít. Je úžasné, říká nyní Sandra Pospíšilová

4.March » Revue iDNES.cz
Třináct let žila v Praze, ale pochází z Frenštátu pod Radhoštěm. Nyní moderátorka Sandra Pospíšilová (37) žije s manželem severně od Brna. Přitom se kdysi po zklamáních v lásce zařekla, že s moravskou metropolí nechce mít nic společného.

Dceři modeling zakážu, říká bývalá královna krásy Nikol Švantnerová

3.March » Revue iDNES.cz
Česká miss 2015 Nikol Švantnerová (30) začala s modelingem ve třinácti letech, v šestnácti už měla za sebou první zahraniční zkušenost, a to dokonce ve vzdáleném Hong-Kongu. Modelka prozradila, že dceru nechce vidět ve své branži.

Myslivcová čeká dítě s movitým partnerem: Těhotenské bříško si zakryla podvazkovým pásem

19.February » Expres.cz
Známá influencerka Dominika Myslivcová (28) oznámila sladkou novinu dost žhavými fotkami. Jen ve spodním prádle a s podvazkovým pásem přes břicho světu oznámila, že čeká miminko s movitým podnikatelem Zdeňkem z Brna. Hned se strhla lavina gratulací!

Jubilejní ples plný krásy: Andělská Decastelo, zlatá Puhajková, černá múra Bučková!

13.February » Blesk.cz
Tradiční Ples Hotelu International letos 11. února slavil 60 let. Večer se nesl v noblesním stylu, a tak si dámy daly na svých róbách záležet. Moderátorka Eva Decastelo (44) zvolila bílou barvu a s dlouhou vlečkou vypadala přímo andělsky.

Krásné moderátorky Czadernová a Parmová: Poprvé vyvedly děti!

13.January » Aha!
Moderátorky konkurenčních televizí Sandra Pospíšilová (37) a Renata Czadernová (38) se sešly v multikině i se svými ratolestmi. Ty na veřejnost přivedly poprvé, dětičky totiž nemohly odolat animované novince Úžasný Mauric.

Krásky z obrazovky Czadernová a Pospíšilová: První akce s dětmi!

12.January » Blesk.cz
Moderátorky konkurenčních televizí Sandra Pospíšilová (37), dříve Parmová, a Renáta Czadernová (38) se sešly v multikině i se svými ratolestmi. Ty na veřejnost přivedly poprvé, dětičky totiž nemohly odolat animované novince Úžasný Mauric.

Moderátorka Sandra Pospíšilová poodhalila soukromí: Kdo jí pomáhá s domácností a čím vším si vydělává?

27.December » Super.cz
Sandra Pospíšilová (36) dorazila na akci se svojí dcerou Emily a během rozhovoru se rozpovídala o tom, jak se žije v Brně, ale prozradila i střípky ze svého soukromí. Návrat do Prahy neplánuje, i když žádné dveře zatím definitivně nezavírá. "V Brně …

Děti jí rostou jako z vody: Kráska z Primy se pochlubila během vánočního focení krásnou rodinkou

25.December » Super.cz
Moderátorka zpráv na Primě Sandra Pospíšilová (36) je aktuálně na mateřské dovolené. Letos se s rodinou krásná blondýnka rozhodla pustit před Vánocemi do rodinného focení. S prvorozenou dcerou Emilkou a synem Leonem před objektivem rozhodně nebyla t…

Vital Proteins uvádí na trh značku beauty kolagenu

29.October » MediaGuru
Značka Vital Proteins si pro uvedení beauty kolagenu na český trhu zvolila cestu influencer marketingu.
Gabriela Lašková - Česká Miss 2013
Miroslav Šimůnek - Český herec
Petr Kolečko - Český dramatik, scenárista
Patrik Hezucký - Český moderátor
Roman Šebrle - Český atletický vícebojař

Tato informační stránka o Sandra Pospíšilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sandra Pospíšilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes