15
new stories - click to show

Alena Prešnajderová

Related to

Misska a asistentka kouzelníka porodila: Dceři dala krásné jméno

30.December » Super.cz
Modelka a asistentka kouzelníka Pavla Kožíška se stala maminkou. O šťastnou novinku se Alena Prešnajderová podělila dva dny po porodu, její prvorozená dcera přišla na svět 28. prosince. Novopečení rodiče holčičku pojmenovali Ellen, což je variace na…

Měsíc po veselce oblékla sexy modelka své svatební šaty znovu: Málem je na přehlídce nedopnula

14.November » Super.cz
Finalistka České Miss, modelka Alena Prešnajderová, je už měsíc vdanou paní. Svatební šaty, ve kterých řekla své ano, nyní oblékla znovu. Předváděla je na svatebním festivalu v Brně.

Misska s tělem bohyně se vdala na zámku: Svatba na poslední chvíli! Rodiče se nezmohli na slovo

23.September » Blesk.cz
V roce 2013 Alena Prešnajderová (30) bojovala o titul České Miss, který nakonec získala moderátorka zpráv na Primě Gabriela Lašková (29). Půl roku po zásnubách na Seychelách řekla ANO podnikateli Honzovi.

Kdy bude veselka? Finalistka České Miss promluvila o chystané svatbě s přítelem

21.March » Super.cz
Nejspíš si ji ještě pamatujete z doby, kdy v roce 2013 bojovala o titul České Miss . V profesním životě se toho u Aleny Prešnajderové příliš mnoho nezměnilo, stále pracuje v modelingu a dělá asistentku iluzionistovi Pavlu Kožíškovi.

Krásná finalistka Miss se zasnoubila na Seychelách: Ukázala prsten i odhalené tělo v hodně odvážné róbě

10.February » Super.cz
V soutěži krásy se ve finále potkala s Gabrielou Laškovou (28) nebo Monikou Leovou (27) . Ale ani půvabná blondýnka Alena Prešnajderová se ze světa šoubyznysu neztratila. Stále se věnuje modelingu a stejně jako Hana Mašlíková (36) pracuje i jako asi…
Denisa Domanská - Česká modelka
Martina Dvořáková - Česká modelka

Tato informační stránka o Alena Prešnajderová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Prešnajderová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes