15
new stories - click to show

Barbora Zelená

Related to

Intimní hygiena není tabu. Pět zásad, které byste měla dodržovat

1.June » OnaDnes.cz
Není to téma, o kterém rozprávíme v kavárně, ale rozhodně je hodně důležité. Provádět intimní hygienu pořádně a pravidelně je opravdu zásadní a ideální je naučit se to už v raném věku. Pokud nevíme, jak na to, může to později způsobit mykózy, svěděn…

Jak nažhavit vztah? Hledejte pomoc u sexuálního kouče

23.February » OnaDnes.cz
Milujete svého partnera, ale v sexu vám to neklape, ať se snažíte jakkoli? Využijte služby sexuálního kouče a možná se stane zázrak.

Hledá se ideální muž, zn. rychle. Na co si dát pozor a jak ho poznat

15.February » Rungo.cz
Když se řekne dokonalý partner, vidíme před sebou noci plné sexu a romantiky... Ale také dobře víme, že „jen o tom“ to není. Jak tedy poznat, že je váš nový protějšek ten pravý?

Zimní péče z přírody. Imunitu nabudí závor, šípek či rakytník

1.February » OnaDnes.cz
Během zimních měsíců ztrácíme energii, především nedostatkem sluníčka, a tělo je celkově slabší. Naštěstí máme různé přírodní pomocníky a jejich velkou podporu na každý den. Stačí je správně využít...

Milostné návraty: kvůli vášnivému sexu ani dětem se k ex nevracejte

28.January » Rungo.cz
Prošli jste bolestivým rozchodem a zavřeli za vztahem dveře. Jenže po čase jste si k sobě našli znovu cestu. Je vůbec dobré opět vstupovat do téže řeky? Kdy je dobré se k němu vrátit a kdy ho raději nechat jít?

Milostné návraty: kvůli vášnivému sexu ani dětem se k ex nevracejte

25.January » OnaDnes.cz
Prošli jste bolestivým rozchodem a zavřeli za vztahem dveře. Jenže po čase jste si k sobě našli znovu cestu. Je vůbec dobré opět vstupovat do téže řeky? Kdy je dobré se k němu vrátit a kdy ho raději nechat jít?

Chraňte pleť před mrazem. Jak dodat pokožce vláhu zvenku i zevnitř

13.January » OnaDnes.cz
Chlad umí pokožku pěkně potrápit, je tedy dobré ošetřovat tělo tak, aby nedošlo k přehnanému vysoušení či dokonce k ekzémům.

Jak oživit skomírající vztah? Pečujte o sebe a zaměřte se na erotiku

31.December » OnaDnes.cz
Bylo by krásné, kdyby byl vztah i po mnohaletém soužití tak vášnivý jako na začátku. Bohužel podle statistik se každé třetí manželství do deseti let rozpadne. Jak zařídit, aby se to nestalo také vám?

Návrat k ex nemusí být dobrý nápad. Alespoň většinou

29.December » OnaDnes.cz
Prošli jste bolestivým rozchodem a zavřeli za vztahem dveře. Jenže po čase jste si k sobě našli znovu cestu. Je vůbec dobré opět vstupovat do „téže řeky“? Víme, kdy je dobré se k němu vrátit a kdy ho nechat jít.

Cesta za dokonalou pokožkou vede přes koupel a relaxaci

28.December » OnaDnes.cz
V asijských zemích platilo odpradávna, že základem krásy je dokonalá pokožka těla bez poskvrnky. Dnes se k tomuto trendu pozvolna vracíme a také se více a více inspirujeme pradávnými rituály starobylé Indie, Japonska nebo Číny. Nechte se s námi okou…

Jak zvýšit muži libido? Největší roli hraje partnerka

27.December » OnaDnes.cz
Poslední léta naštěstí přejí sexuální osvětě, a tak dnes i nefunkční mužské libido „má řešení“. Podle sexuologů může v takové prekérní situaci muži nejvíce pomoci jeho partnerka.

Podpořte svou zářivou krásu. Základ je pečlivé odlíčení

24.December » OnaDnes.cz
Závěr roku přeje návštěvám a společenským akcím, o něco méně pak naší pokožce. Máme pro vás pár tipů, jak ji opečovat, abyste byla královnou každé party.
Denisa Domanská - Česká modelka

Tato informační stránka o Barbora Zelená zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Zelená" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes