15
new stories - click to show

Pavel Bauer

Related to

OBRAZEM: Nahlédněte do zákulisí StarDance: Takhle se hvězdy tanečního parketu připravovaly na první přenos

18.October » Super.cz
Co oči televizního diváka nevidí. Každému živému přenosu StarDance předcházejí důkladné přípravy. Nejen tanečníci, ale i moderátoři a porota vkládají důvěru do rukou profesionálních kadeřníků a maskérů.

Emma Lehotská se stala vítězkou mezinárodní soutěže Miss Reneta 2021

29.September » TV Polar
V pátek se konal další ročník soutěže Miss Reneta 2021. Na trůn nakonec usedla dívka ze Slovenska Emma Lehotská. My vám nyní ukážeme, jak celý galavečer probíhal a přidáme i střípky ze zákulisí.

Decentně a letně: proměna ve šmrncovní zrzku

26.July » Kafe.cz
Karen Gillan budete znát z Jumanji, Thora i Strážců galaxie. My si ji pamatujeme hlavně z červeného koberce, kde se svými jemně nazrzlými vlasy a decentním líčením zazářila. Kdo by ji nechtěl napodobit? Kamila rozhodně ano.

Hvězdná inspirace: proměna do nejkrásnější éry Meg Ryan

31.May » Kafe.cz
V době, kdy to Meg Ryan nejvíc slušelo (a že už to pár let je), jsme všechny chtěly vypadat jako ona. Iva si na tento sen vzpomněla a zkusila si ho splnit. A víc než úspěšně. Pomohlo ji k tomu líčení i stylový účes.

Hvězdná proměna: úsměv i styl Emmy Roberts

23.February » Kafe.cz
Hádejte, za koho by mohla zaskakovat naše protagonistka Anička? K hvězdné proměně v Emmu Roberts nepomohl jen totožný a charakteristický úsměv, ale i identické líčení.

V zimě si dejte pozor na klasické hydratační krémy, varuje vizážista Bauer

17.February » OnaDnes.cz
Arktické teploty střídá jaro. Jak se v extrémních mrazech i vlhké zimě starat o pleť? „Určitě by to chtělo přípravu před samotným líčením,“ radí vizážista Pavel Bauer při líčení herečky Ivany Jirešové, která říká, že mráz nejvíc cítí na rtech. „Po...

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

10.November » Móda
Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Podzimní líčení od A do Z s vizážistou Pavlem Bauerem

28.October » ŽenyproŽeny.cz
Stejně jako móda podléhá sezónním trendům také kosmetika a oblast dámského líčení. Popularita různých stylů úpravy zevnějšku se nemění jen v řádu let,... čtěte vícediskuse (0) poradna galerie

Podzimní líčení od A do Z s vizážistou českých celebrit Pavlem Bauerem

27.October » Žena-in.cz
Stejně jako móda podléhá sezónním trendům také kosmetika a oblast dámského líčení. Popularita různých stylů úpravy zevnějšku se nemění jen v řádu let, ale i v závislosti na aktuálním období. Jaké trendy tedy hýbou letošním podzimem? Dávku inspirac...

Podzimní líčení od A do Z s vizážistou českých celebrit Pavlem Bauerem

26.October » Tojesenzace.cz
Stejně jako móda podléhá sezónním trendům také kosmetika a oblast dámského líčení. Popularita různých stylů úpravy zevnějšku se nemění jen

Inspirace od Avon: Tropický look s Naomi Adachi

18.August » Žena-in.cz
Léto je již v plném proudu a AVON pro Vás ve spolupráci s influencerkou Naomi Adachi vytvořili tropický make-up look, takže i když letos nemůžete vyrazit k moři, nebo přeci jen máte obavy, naličte a oblečte se tak, jako by bylo moře přímo před vám...

Hvězdná inspirace: s višňovou pusou jako Dakota

7.August » Kafe.cz
I když Dakotu proslavila role v Padesáti odstínech šedi, teď si ji můžete užívat v Kalifornském snu. Jeden takový sen měla i Terezie - zažít proměnu, díky níž by rázem mohla nakráčet na červený koberec.
Natálie Kubištová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Pavel Bauer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Bauer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes