15
new stories - click to show

Marek Dědik Český tanečník

Related to

Dědík ze StarDance natáčel klip s krásnou tanečnicí kuchaře Sajlera. Při výskoku mu praskly kalhoty!

16.October » Super.cz
Tanečník ze StarDance Marek Dědík (37) , který to na parketu roztáčel s Jitkou Schneiderovou (47) či Pavlou Tomicovou (58) , nezahálí ani v těžké době koronavirové. Dvojnásobný tatínek synů Bertrama a Doriana nedávno natáčel nový taneční klip.

Dědík ze StarDance je blonďák. Účes mu pochválila i Jitka Schneiderová. A jak se líbí vám?

25.September » Super.cz
Finalista StarDance Marek Dědík (37) je sice už dvojnásobným tatínkem , ale „fotrovatět“ rozhodně neplánuje. Aby omládl, vsadil na novou barvu vlasů a nechal si udělat blonďatý přeliv.

Hvězda StarDance Marek Dědík: Líbal se s mužem, teď šel na blond! A co dělá v koupelně?

25.September » Blesk.cz
Tanečník Marek Dědík (37) se před pěti lety po finále Stardance, kde na stříbrnou příčku dotančil s Jitkou Schneiderovou (47), odvázal na party, když místo své partnerky Terezy líbal muže. Od té doby se ale stihl oženit a je otcem dvou synů.

Veronika Žilková po 10 letech opět ve StarDance?! Gratulace se jen hrnuly!

31.August » Blesk.cz
Herečce Veronice Žilkové (58) se povedl skutečně husarský, i když trochu škodolibý kousek: na svém instagramu totiž sdílela fotku s tanečníkem Markem Dědíkem (37), která vedla ke kurióznímu omylu… Vyvolala totiž dojem, že bude novou soutěžící tane...

Od září se bude v Pískové tančit s Markem Dědíkem

26.August » Praha 12
V budově Music Art v Pískové ulici č. 126, v sousedství radnice Prahy 12 budou nově probíhat klasické taneční kurzy pro děti a mládež.

Prezident Zeman je v nemocnici, podstoupí operaci

25.August » globe24.cz
Prezident Miloš Zeman je po úrazu ruky v nemocnici. Podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka podstoupí operaci.

Marek Dědík ze StarDance: Jak zvládl koronavirové léto?

25.August » stars24.cz
Finalista StarDance Marek Dědík se nedávno stal dvojnásobným tatínkem. Radost mu zdánlivě mohla pokazit řada omezení, které byly přes léto zavedeny kvůli koronaviru. Dědík si ho ale zkazit nenechal!

Roztomilé rodinné fotky: Dědík ze StarDance se pochlubil syny

25.August » Super.cz
Finalista StarDance Marek Dědík (37) se nedávno stal už dvojnásobným tatínkem. K synovi Bertramovi (2) přibyl další kluk, který dostal jméno Dorian Marek. Hned tak bylo jasné, že se léto u oblíbeného tanečníka ponese převážně v rodinném duchu.

Stále touží po milenci?

5.August » NašeHvězdy.cz
Nejspíš k němu cítila něco víc, ale postihlo je odloučení. PAVLA TOMICOVÁ (58) se před časem protančila až do finále pořadu StarDance, a to po boku tanečníka MARKA DĚDÍKA (37). Právě ten jí má v posledních dnech chybět. Ukázala se nejen jako výbor...

Bolesti Pavly Tomicové: Lékař se divil, že chodí! S vážným problémem zvládla i StarDance!

23.July » stars24.cz
Herečka Pavla Tomicová (58) v roce 2018 se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem málem vyhrála devátou řadu taneční show StarDance! A to i přesto, že měla a stále má vážný zdravotní problém!

Utajená diagnóza Pavly Tomicové: S vážným problémem odtančila i StarDance!

22.July » Blesk.cz
Sympatická herečka Pavla Tomicová (58) byla beze sporu hvězdou deváté řady taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Úspěšně se coby outsider probojovala až do finále, a to dokonce i přesto, že má jeden dost vážný zdravotní problém: chybějící ...

Skončila v náruči cizího muže?

8.July » NašeHvězdy.cz
V poslední době vypadá herečka Pavla Tomicová (58) jako hromádka neštěstí. Přiznala, že během pár týdnů rapidně přibrala a cítila se unavená. Může za to krize v manželství s hercem Ondřejem Malým (54)? Skvělou herečku Pavlu Tomicovou (57) diváci z...
Teri Hatcher - Americká herečka

Tato informační stránka o Marek Dědik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Dědik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes