15
new stories - click to show

Petr Prášek

Related to

Rekordní počet nových zaměstnanců díky stipendijnímu programu Mladí Profesionálové Scania

20.July » Auto Periskop
Společnost Scania ve spolupráci s partnerskou ISŠA Brno nabízí absolventům ZŠ z celé ČR stipendium v rámci školního vzdělávacího programu – Mechanik nákladních vozidel a autobusů Scania. Za šest let si tento učební program vydobyl prestiž a z uplynu…

Stipendijní program Mladí Profesionálové Scania má úspěch.

16.July » Motor-Max.cz
Rekordní počet nových zaměstnanců díky stipendijnímu programu Mladí Profesionálové Scania Společnost Scania ve spolupráci s partnerskou ISŠA Brno nabízí absolventům ZŠ z celé ČR stipendium v rámci školního vzdělávacího programu – Mechanik nákladních…

Filozofické zastavení s Petrem Práškem

7.July » ČRo 3 Vltava
V druhém rozhovoru ze série, která vznikla u příležitosti 150. výročí narození Marcela Prousta, vede Tereza Lišková rozhovor s filosofem Petrem Práškem.

Jak se svět odráží v nás a my v něm? Nejhlouběji jsme mraky. Měníme se

7.July » ČRo
Máte chuť položit si nevšední otázku a hledat odpovědi mezi mraky, při běhu krajinou nebo v terénu vlastního těla? Nabízíme příležitost, tři krátká filozofická zastavení.

Pohledem studenta: Faktory ovlivňující spotřebu a bezpečnost provozu nákladních vozidel

7.April » Auto Periskop
Jaké faktory ovlivňují spotřebu pohonných hmot v nákladní přepravě a jak pomáhá Scania samotným řidičům? Nejen na tyto otázky se snažil odpovědět student stipendijního programu Mladí profesionálové Scania ve svém videu, které natočil pro Reportérsko…

Faktory ovlivňující spotřebu a bezpečnost.

25.March » Motor-Max.cz
Pohledem studenta: Faktory ovlivňující spotřebu a bezpečnost provozu nákladních vozidel Jaké faktory ovlivňují spotřebu pohonných hmot v nákladní přepravě a jak pomáhá Scania samotným řidičům? Nejen na tyto otázky se snažil odpovědět student stipend…

ZÁHADA: Fufíkova klec, v níž našli mrtvého Michala(†33), prý byla ZAMČENA ZVENČÍ

7.March » eXtra.cz
Otec mrtvého Michala Práška (†33) je přesvědčen, že je v tom Fufík nevině. Celé je to záhadné a podle Petra Práška (60) se jedná o zločin.

Byla to vražda? Fufíkova klec, v níž našli mrtvého Michala(†33), prý byla zamčena zvenčí!

7.March » eXtra.cz
Otec mrtvého Michala Práška (†33) je přesvědčen, že je v tom Fufík nevině. Celé je to záhadné a podle Petra Práška (60) se jedná o zločin.

Byla to úkladná vražda? Fufíkova klec byla prý zamčena zvenčí!

7.March » eXtra.cz
Otec mrtvého Michala Práška (†33) je přesvědčen, že je v tom Fufík nevinně. Celé je to záhadné a podle Petra Práška (60) se jedná o zločin.
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Petr Prášek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Prášek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes