15
new stories - click to show

Jaroslav Hřebík

Related to

Jednu z největších letních posil získala Sparta už teď. Těžit z ní bude i kouč Priske

23.May » eFotbal.cz
Česká liga > Vítězslav Lavička se vrací do Sparty. Sice nikoliv na pozici kouče, jeho role ale bude v jistém smyslu ještě významnější. Stane se šéftrenérem letenské mládeže. Tedy vládcem úseku, kterému sportovní ředitel Tomáš Rosický přikládá minimá…

Slovo trenéra: Luboš Loučka před Slováckem

22.May » AC Sparta Praha
Vítejte na oficiálních webových stránkách fotbalového klubu AC Sparta Praha. Aktuální dění, výsledky zápasů, informace o hráčích, vstupenky na domácí utkání a mnohem více.

Hřebík skončí, Sparta už stanovila jeho nástupce

22.May » Sport.cz
Novým šéfem mládežnické akademie ve fotbalové Spartě se stane Vítězslav Lavička. Od 1. června nahradí jiného bývalého trenéra letenského mužstva Jaroslava Hřebíka, jenž ve funkci po 11 letech skončí. Sparta o tom informovala na klubovém webu.

Lavička se vrací do Sparty. Bude šéfovat akademii na Strahově, nahradí Hřebíka

22.May » iDNES.cz
Fotbalový kouč Vítězslav Lavička se vrací do Sparty. Ne však na trenérskou pozici. Klub ho jmenoval ředitelem úseku mládeže. Na pozici šéfa rozvoje akademie na Strahově od června nahradí Jaroslava Hřebíka, který ve funkci působil jedenáct let.

Hřebík skončí ve funkci šéfa sparťanské akademie, nahradí ho Lavička

22.May » Eurofotbal.cz
Novým šéfem mládežnické akademie ve Spartě se stane Vítězslav Lavička. Od 1. června nahradí jiného bývalého trenéra letenského mužstva Jaroslava Hřebíka, jenž ve funkci po 11 letech skončí. Sparta o tom informovala na klubovém webu.

Velká změna ve Spartě. Lavička nahradí ve funkci Jaroslava Hřebíka

22.May » NOVA Sport
Nedávno oslavil své 60. narozeniny, Sparta mu přímo v derby předala památeční dres a možná právě tehdy už vznikla myšlenka jeho návratu na Letnou. Poslední trenér, který vyhrál se Spartou titul, nahradí Jaroslava Hřebíka a bude zastávat funkci šéfa …

Lavička se vrací domů a v pozici ředitele sparťanské mládeže střídá Hřebíka. Jak to komentuje Rosický?

22.May » eFotbal.cz
Česká liga > Novým šéfem mládežnické akademie ve Spartě se stane Vítězslav Lavička. Od 1. června nahradí jiného bývalého trenéra letenského mužstva Jaroslava Hřebíka, jenž ve funkci po 11 letech skončí.

Tato informační stránka o Jaroslav Hřebík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Hřebík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes