15
new stories - click to show

Martin Janás

Related to

Příběh s dobrým koncem v MHD na Zlínsku

24.November » BUSportál
Řidiči DSZO pomohli školákovi, který přejel zastávku a bloudil v MHD. Místo pár minut cestoval ve středu 18. listopadu žák druhé třídy do školy déle než dvě hodiny.

Druhák z Velíkové zabloudil v síti MHD a do školy dorazil s dvouhodinovým zpožděním, pomohli mu nakonec řidiči

24.November » Zlin.cz
Zmateného žáčka druhé třídy základní školy objevil ve středu 18. listopadu 2020 ve svém autobusu na konečné stanici ve Zlíně v Antonínově ulici řidič přímého autobusu linky 36 Luděk Judas.

Druhák při distanční výuce pozapomněl cestu do školy, MHD jezdil sem tam

23.November » iDNES.cz
Hned první den po znovuotevření základních škol pro první a druhou třídu hledal obtížně cestu za spolužáky chlapec na Zlínsku. Jinak tříkilometrová cesta autobusem se mu protáhla na dvě a půl hodiny. Během distanční výuky totiž pozapomněl, kde má ...

Funkční a designová řešení interiérů dvou malých pražských bytů

18.November » Earch.cz
Vyřešit dispozici a vybavení malého bytu tak, aby vše fungovalo a prostor nepůsobil příliš stísněně, je pokaždé velká výzva. Designérka Aneta Vičánková ze studia Prostor Interiors má takových bytů na kontě několik. Jak interiér bytu v developerské...

Josefina Bakošová se inspirovala k nové kolekci triček na Šumavě

24.August » Móda
Novinky ve svém obchodě vyměnila Josefína Bakošová v době karantény za Šumavu. Díky tomu vznikla kolekce triček s názvem „Lesem, Mechem, Lišejníkem“.

Mraky na Zlínsku jitřily fantazii, lidem připomínaly scény z Pána prstenů

21.July » iRegiony Impuls
Zvláštní bouřkové mraky pozorovali lidé v pondělí v podvečer nad územím Zlínského kraje. Oblaka si pohrála s fantazií, na sociálních sítích je lidé přirovnávají k Mordoru, panství temného pána Saurona z trilogie Pán Prstenů.

Mraky na Zlínsku jitřily fantazii, lidem připomněly scény z Pána prstenů

21.July » iRegiony Impuls
Zvláštní bouřkové mraky pozorovali lidé v pondělí v podvečer nad územím Zlínského kraje. Oblaka si pohrála s fantazií, na sociálních sítích je lidé přirovnávají k Mordoru, panství temného pána Saurona z trilogie Pán Prstenů.

Berbrův seznam 25 nežádoucích. "Řval, že všechny odstraní"

16.May » Týden.cz
SEZNAM UVNITŘ. Nesouhlas s odvoláním Michala Prokeše (4. 10. 2018) z místa ředitele sportovně-technického oddělení fotbalové asociace podepsalo pětadvacet odborníků, kteří se podíleli na činnosti fotbalových akademií a starali se o talentovanou ml...

Tato informační stránka o Martin Janás zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Janás" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes