15
new stories - click to show

Natálie Preslová

Related to

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 90 % [Ala]

6.February » i-divadlo.cz
Jednoduše představení plné energie a velmi příjemná záležitost i pro mě, pro kterou byl Lunetic v dobách své slávy čistokrevnou noční můrou:-).

Hodnocení redakce: Hamletek (Divadlo Minor) - 80 % [Helena Grégrová]

5.February » i-divadlo.cz
Po všech stránkách hravá, textově i scénograficky do roztomilých detailů promyšlená inscenace, ve které se nápaditě snoubí svět dětské fantazie a divadelní imaginace. Dobře zde funguje propojení pohledu dítěte na události spojené s rozchodem rodičů …

Hodnocení uživatelů: Invisible Man (Jihočeské divadlo Č. Budějovice) - 70 % [Pavel Pešek]

16.January » i-divadlo.cz
Chvílemi člověk neví, kam se dívat dřív. Ale nakonec vás inscenace svým poselstvím spolehlivě zasáhne. Viděno v Divadle Drak v HK.

Hodnocení uživatelů: Hamletek (Divadlo Minor) - 80 % [Mattiska]

15.January » i-divadlo.cz
Představení se nám moc líbilo (dospělý a 7letá), vtipné , zábavné, zároveň hezky zpracované téma, které je pro mnoho dětí aktuální. Co mi úplně nesedělo, byla ta propojenost s dějem Hamletu, malé děti to přece jen neznají, spíš je to vyděsí, plus na…

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 100 % [Tomkom]

1.January » i-divadlo.cz
Tady není vůbec nic ke kritice! Jsem moc rád, že jsme si zvolili NOD na 31.12. Skvělá režije, kluky to evidentně baví a tanečníci všemu dodají šťávu. Navíc jsme se dozvěděli pár zajímavých novinek např. Dáda Patrasová a její videoklipy:-)) pokid se …

RECENZE: Aspoň na chvilku se stát těmi nenáviděnými a milovanými Lunetiky

28.December » iDNES.cz
Fenoménem skupiny Lunetic a vlastně i vrcholícími devadesátými lety se zabývá vtipné představení The Legend of Lunetic. Vysvětluje i záhadu jejího vzniku. Tento nepochopitelný moment z roku 1995 vysvětluje pomocí pádu meteoritu.

Hodnocení uživatelů: 27 (Geisslers Hofcomoedianten) - 100 % [Kirsten]

28.November » i-divadlo.cz
Fascinující zážitek kořeněný vynikajícími hereckými výkony, kypící nápaditostí, nevídanými obrazy, tajemnem i vtipem. Něco podobného se dá zažít jen výjimečně, vřele doporučuji.

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 100 % [Zeleny_caj]

24.November » i-divadlo.cz
Jasně, hodně procent dělá nostalgie, ale inscenace obstojí i bez ní. Chytré, hodně vtipné, ta pointa!!! Díky za zážitek. Jo a Janek Lesák by v současném Luneticu klidně mohl zaskakovat :)

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 80 % [Kjell]

29.October » i-divadlo.cz
Důvtipně sepsané, respektuhodně secvičené a skvěle zrežírované. Na rozdíl od Heteránů v témže prostoru zážitek, který z vás nevyprchá už na schodech ze sálu.

Hodnocení redakce: Jak jsem byl Cyrano (Jihočeské divadlo Č. Budějovice) - 80 % [Pavla Haflantová]

9.October » i-divadlo.cz
Tato inscenace ani po letech neztrácí nic ze svého kouzla. Nebo lépe, Marek Menšík neztrácí nic ze svého kouzla! Vše podstatné bylo opakovaně napsáno, já chci již jen poděkovat za krásný divácký zážitek pro celou rodinu.

Hodnocení redakce: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 80 % [Iva Bryndová]

25.September » i-divadlo.cz
85% - Neuvěřitelně energická záležitost určená primárně pro generaci těch, kteří devadesátky prožili se skupinou Lunetic a dalšími fenomény této doby, a starší. Pro mladší diváky může fungovat jako příjemné a vtipné poučení o historii. Oceňuji jedna…

Tato informační stránka o Natálie Preslová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natálie Preslová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes