15
new stories - click to show

Kamila Mottlová

Related to

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 90 % [PavelUrby]

9.April » i-divadlo.cz
Moc jsem od toho nečekal ale teda klobou dolů, pro nás, co v devadesátkách prožili svoje "dětství", tak je to must see, takhle jsem se už dlouho v divadle nebavil :)

Hodnocení uživatelů: Simply Simplicius aneb Svatá prostoto! (Geisslers Hofcomoedianten) - 90 % [Braddy]

19.October » i-divadlo.cz
Naprosto skvělé! Dvě hodiny balancování na šikmé ploše, které musí být extrémně náročné pro herce a přesto působí ladně a lehce. Vojtův Simply dojímá, baví a někdy to i muselo fyzicky bolet. S Petrem spolu opět perfektně ladí a věříte jim všechny sc…

Hodnocení uživatelů: Simply Simplicius aneb Svatá prostoto! (Geisslers Hofcomoedianten) - 100 % [J.anek]

30.April » i-divadlo.cz
Nejslavnější barokní román ožívá ve Vile Štvanice na nebezpečně prudké šikmě ve tvaru kruhu, která symbolizuje svět. Všechnu jeho krutost, záludnost i krásu. Skvěle vyluhovanou trestí z románu Hanse Jakoba Christoffela von Grimmelshausen nás prováze…

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 80 % [LavinieCamui]

18.February » i-divadlo.cz
Skvěle provedené a zábavné. A vlastně i poučné. O skupinu jsem se nikdy nezajímala a tak jsem se spoustu věcí dozvěděla na představení. Třeba to, kde se natáčely klipy Dády Patrasové.

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 90 % [Ala]

6.February » i-divadlo.cz
Jednoduše představení plné energie a velmi příjemná záležitost i pro mě, pro kterou byl Lunetic v dobách své slávy čistokrevnou noční můrou:-).

Hodnocení uživatelů: The Legend of Lunetic (Divadlo NoD) - 100 % [Zeleny_caj]

24.November » i-divadlo.cz
Jasně, hodně procent dělá nostalgie, ale inscenace obstojí i bez ní. Chytré, hodně vtipné, ta pointa!!! Díky za zážitek. Jo a Janek Lesák by v současném Luneticu klidně mohl zaskakovat :)

Hodnocení uživatelů: Mistr a Markétka (Tygr v tísni) - 60 % [Eleanorat]

23.November » i-divadlo.cz
Zdánlivě vhodná látka pro imerzivní divadlo nakonec vůbec nefunguje. Atmosféra skvělá, počin v pořádku, ale není to divadlo. V roztříštěnosti dějových linek i prostoru se nedá stihnout v podstatě nic. 60 % kvůli výborné klinice v posledním patře, do…
Jiří Bartovanec - Český tanečník

Tato informační stránka o Kamila Mottlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Mottlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes