15
new stories - click to show

Martin Talaga

Related to

Zjevení boa

Klec bláznů by mohla na první dobrou evokovat ústav s ostrahou. Ve stejnojmenné emancipační, tak akorát bulvární komedii Jeana Poireta se však jedná o věhlasný drag queen kabaret na jihu Francie.

I Maryša zanechala stopu v Cenách Thálie

Petr Dohnal v roli Lízala v Maryše zaujal činoherní porotu Cen Thálie, která ho zařadila do širší nominace. A choreograf Maryši Martin Talaga je v nominacích na ocenění v oboru alternativní divadlo!

Czech Dance Focus na festivalu Quartiers Danses v Montréalu

6.September » Kurzy.cz
Dovolujeme si Vás informovat o významné kulturní události, kterou realizuje Tanec Praha z.ú. díky výrazné podpoře MK ČR z Národního plánu

Proč jsi ho sem pouštěla?

Kasha Jandáčková na velké scéně Městského divadla představila svou Maryšu. Tedy Maryši, neboť hlavní hrdinku vrcholného dramatu bratří Mrštíků režisérka na jevišti fyzicky rozdvojila.

Z premiéry MARYŠI

V sobotu 17. června jsme uvedli poslední premiéru stávající sezóny, kterou bylo moderní pojetí Maryši očima režisérky Kashy Jandáčkové.

S Kashou Jandáčkovou nejen o MARYŠE

17. června uvedeme premiéru Maryši bratří Mrštíků, kterou pro VČD upravila a právě ji i inscenuje režisérka Kasha Jandáčková...

double show: Visual Vibrations & Headless Mule

1.June » Informuji.cz
Jedna vstupenka, dva silné zážitky. To je double bill show s Visual... | Praha 8 - (2023-06-06 20:00:00 - 2023-06-06 00:00:00)

Dotkni se a pošimrej (No. 5)

Během šestého festivalového dne Malé inventury jsem navštívila tři představení. Všechna měla jedno společné. Kouř.

Premiéra inscenace Poutníci II doputuje do Divadla X10

13.December » Taneční aktuality
Martin Talaga ve své nové taneční inscenaci interpretuje legendu o bezhlavé, animální podobě ženy, která je haněna za sexuální vztah s knězem.

Headless Mule – Sólo o sexuální a tělesné svobodě

12.December » Taneční aktuality
Martin Talaga ve své nové taneční inscenaci interpretuje legendu o bezhlavé, animální podobě ženy, která je haněna za sexuální vztah s knězem.

Martin Talaga: Headless Mule / premiéra

29.November » Informuji.cz
The Headless Mule (portugalsky Mula-Sem-Cabeça) je mýtická postava v... | Praha 8 - (2022-12-02 19:30:00 - 2022-12-02 00:00:00)

Tato informační stránka o Martin Talaga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Talaga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes