15
new stories - click to show

Martin Pšaidl

Related to

Solární společnosti potvrzují v pandemii stabilitu

1.March » Kurzy.cz
Už nějaký čas se sektor obnovitelných zdrojů a akcie společností a různé fondy v něm dostávají do hledáčku investorů. Není to přitom žádná náhoda, protože nabízejí zajímavější zhodnocení jako například investice do fosilních paliv.

Solární společnosti potvrzují v pandemii stabilitu

22.February » Investujeme.cz
Už nějaký čas se sektor obnovitelných zdrojů a akcie společností a různé fondy v něm dostávají do hledáčku investorů. Není to přitom žádná náhoda, protože nabízejí zajímavější zhodnocení jako například investice do fosilních paliv. Vysoké výnosy v...

Solek nabízí prostřednictvím fondu možnost investování do fotovoltaiky v celém světě

Reakce na rostoucí poptávku Změnou názvu reaguje na rostoucí globální poptávku po obnovitelných zdrojích a investičních příležitostech v tomto oboru. „Fond si chce viditelně otevřít cestu k možným investicím do projektů, které nemusejí nutně spada...

Fond kvalifikovaných investorů SOLEK oznamuje přejmenování na MW Investiční fond SICAV

5.January » Kurzy.cz
Fond kvalifikovaných investorů, založený v červnu 2019 pod původním názvem SOLEK SICAV, byl s účinností od 1. ledna 2021 přejmenován na MW Investiční fond SICAV.

Tato informační stránka o Martin Pšaidl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Pšaidl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes