15
new stories - click to show

David Půlpán

Related to

Lezci na nejvyšší komín vytáhli stelivo, sokol může hnízdit skoro v oblacích

4.March » iRegiony Impuls
Třísetmetrový komín Elektrárny Chvaletice může nově posloužit i jako domov pro sokola stěhovavého. Na nejvyšší komín v republice lezecký tým elektrárenských hasičů dopravil stelivo do budek přísně chráněného opeřence. Přesto sokoli zatím této nabí...

Exposlance Severu zbavil soud obžaloby z podvodu s milionovými směnkami

25.February » iDNES.cz
Bývalý poslanec KDU-ČSL a TOP 09 Pavel Severa se nedopustil podvodu, rozhodli soudci krajského soudu v Pardubicích. Severu zprostili obžaloby, že zneužil špatného zdravotního stavu svého přítele a podnikatele Zdeňka Švece a vylákal z něj čtyři smě...

Sedmimiliardový tendr na autobusové dopravce v Pardubickém kraji má vítěze

23.February » iDNES.cz
Radní Pardubického kraje vybrali na druhý pokus vítěze tendru na zajištění autobusové dopravy na dalších pět let. Zatímco na východě kraje budou jezdit dvě společnosti ze skupiny BusLine, v západní části uspěli čtyři různí dopravci.

Nemocnice ušila zakázku výrobci na míru, do podmínek opsala text z prospektu

19.February » iDNES.cz
Nemocnice Pardubického kraje připravila výběrové řízení na dodávku pro kuchyň na míru největší firmě v oboru. Do podmínek opsala požadavky z reklamních textů výrobce. Nemocnice musela soutěž dvakrát zrušit a hrozí, že nebude mít kuchyň včas.

Česká Třebová nechala u krematoria pokácet stromy. Pohroma, zlobí se lidé

18.February » iRegiony Impuls
Ke krematoriu v České Třebové se nyní lidé chodí dívat jako na místo nějaké přírodní pohromy. Najatá firma skácela na objednávku města v parku třetinu stromů.

Zničili jste nám silnice, stěžují si na kraji. Kvůli stavbě D35 chtějí miliardy

5.February » iDNES.cz
Pardubický kraj chce co nejdříve začít opravovat silnice druhé a třetí třídy, které byly poničeny během výstavby 27 kilometrů dálnice D35. Politici se však dodnes nedohodli s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD), jak velký balík peněz by měli na rek...

Vlhčí rok kůrovce zpomalil, starší smrky u Chrudimi do tří let skončí

3.February » iDNES.cz
V Městských lesích Chrudim do tří let zmizí poslední starší smrkové porosty. Přesvědčen je o tom jejich ředitel Zdeněk Odvárka. Postup kalamity, kterou spustilo dlouhotrvající sucho, loňský vlhčí rok podle něj jenom zpomalí.

Lídrem Trojkoalice v kraji je nestraník, proti němu se postaví poslanci

1.February » iDNES.cz
Trojkoalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 postaví do čela své kandidátky pro volby do Poslanecké sněmovny nečekaného lídra. Nestraníka Pavla Svobodu, který rok řídí Komorní filharmonii Pardubice a s politikou nemá žádné zkušenosti.

Chrudim si pořídila nové logo, letos za něj dá přes půl milionu korun

28.January » iDNES.cz
Lidé v Chrudimi si zvykají na nové logo. Tři písmenka v názvu se pozvedla nahoru, aby naznačila existenci dvou forten ve hradbách. Tradiční chrudimské barvy nahradí oranžová a odstíny zelené.

Chrudim si pořídila nové logo, letos za něj dá přes půl milionu korun

28.January » iRegiony Impuls
Lidé v Chrudimi si zvykají na nové logo. Tři písmenka v názvu se pozvedly nahoru, aby naznačily existenci dvou forten ve hradbách. Tradiční chrudimské barvy nahradí oranžová a odstíny zelené.

Začíná stavba hráze za půl miliardy, zabrání povodním u Novohradky

25.January » iDNES.cz
Stavba poldru v Kutříně na Krounce, kterou chce Povodí Labe chránit před povodněmi stovky lidí žijících v blízkosti řeky Novohradky, je na startu. Smlouva s dodavatelem je podepsána, do konce ledna se má začít stavět.

Stavba obchvatu Pardubic začne, i když nejsou vykoupené pozemky

20.January » iDNES.cz
Ředitelství silnic a dálnic chce letos začít stavět severovýchodní obchvat Pardubic i na pozemcích, které se mu nepodařilo vykoupit ani vyvlastnit. Naopak obchvat Dašic, kde kraj řeší stejný problém, bude patrně čekat až na rozhodnutí soudů.

Tato informační stránka o David Půlpán zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Půlpán" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes