Attila Racek

Vztahuje se k

Jak má vypadat vývěsní tabule či nápisy? Takhle ne, upozorní text hospodské

12.června » Brněnský deník
Brno - Telefonní číslo, e-mail a otevírací doba. Takové informace podle nového manuálu městské části Brna-střed na venkovní reklamu obchodů a restaurací nepatří. Majitelé tam mají psát jen nejdůležitější informace jako jméno provozovny.

Přes dva miliony za byt 3+1 v paneláku? Nic neobvyklého

12.června » Kolínský deník
Kolín – Sháníte vlastní bydlení? Chtěli byste si pořídit byt 3+1? Pak vás čeká poměrně složité shánění – tento typ bytů se totiž na realitním trhu nedostává. Realitní makléři se shodují, že poptávka převyšuje nabídku.

Nová Zbrojovka: budoucí podobu areálu mohou ovlivnit i Brňané

11.června » Deník.cz
/FOTOGALERIE/ Dvanáct let. Tolik času uplynulo od chvíle, kdy legendární brněnskou Zbrojovku opustili poslední zaměstnanci. Svou bránu lidem znovu otevřela v sobotu.

Ježka před závodem superbiků v Brně: Z motorky jsem měl až strach

8.června » Deník.cz
/ROZHOVOR/ Naposledy se v Brně představil před šesti lety, ještě jako jezdec nižší kategorie Superstock 1000 motocyklového mistrovství světa superbiků. Teď se kuřimský jezdec Ondřej Ježek opět postaví na startovní rošt Masarykova okruhu, ale už ja...

Hrozí bouřky z tepla, udeřit mohou i kroupy

8.června » Brněnský deník
Jižní Morava – Od dnešního poledne do neděle večer čekejte silné bouřky, varují jihomoravští meteorologové. Výletníkům radí, aby nezapomněli na deštník nebo pláštěnku.

Studenti dostanou nové laboratoře chemie a biologie

31.května » Plzeňský deník
Plzeň - Studenti plzeňského gymnázia na Mikulášském náměstí teď absolvují výuku biologie a chemie v provizorních učebnách.

Veselský strážník pálí do vlastních řad

Veselí nad Lužnicí - Dopis zastupitelům od jednoho ze strážníků upozorňuje na údajné nešvary v městské policii.

Tato informační stránka o Attila Racek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Attila Racek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes