15
new stories - click to show

Kateřina Beranová

Related to

Sportovní střelkyně Lucie Brázdová ovládla v Čchang-wonu Světový pohár ve vzduchovce

Sportovní střelkyně Lucie Brázdová, brzy sedmadvacetiletá studentka Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, ovládla v jihokorejském Čchang-wonu soutěž Světového poháru ve střelbě z vzduchové pušky. Vybojovala tak svůj první individu…

ProART Operní interpretační kurzy - Kateřina Beranová

5.May » Informuji.cz
Operní interpretační dílna Koncepce operní masterclass vyžaduje... | Brno - (2022-07-15 00:00:00 - 2022-07-18 00:00:00)

Vzdělané Ukrajinky jako uklízečky? Při hledání práce naráží na bolestivé místo Česka

12.April » Žena.cz
Genderová segregace na trhu práce se může s příchodem Ukrajinek na čas prohloubit. Pozitivní trend by to ale zvrátit nemělo.

Bazény za 11 dní provozu utratily statisíce. Zájem plavců byl nečekaný

30.December » iRegiony Impuls
Desítky až stovky tisíc korun stálo plavecké bazény v Královéhradeckém kraji znovuobnovení provozu na začátku prosince. Většina jich zvládla otevřít jen na jedenáct dnů. Od 18. prosince jsou bazény kvůli nařízením vlády opět zavřené.

Návštěvnost koupališť je v letošní sezóně podprůměrná. Třeba v Náchodě je oproti loňsku desetinová

Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným. Právě tahle věta z filmu Rozmarné léto asi nejvíc vystihuje aktuální pocity provozovatelů koupališť v Královéhradeckém kraji. Návštěvníků areálu je málo, ztráty tomu budou odpovídat.

Koupaliště se otevírají. Jen počasí je proti

/FOTO/ Nastává sezona koupališť, i když nástup letních teplot není zrovna ideální. Počet návštěvníků je navíc limitován koronavirovými opatřeními.

Koupaliště se otevírají. Jen počasí je proti

/FOTO/ Nastává sezona koupališť, i když nástup letních teplot není zrovna ideální. Počet návštěvníků je navíc limitován koronavirovými opatřeními.

V Kuřimi začala částečná evakuace kvůli nevybuchlé letecké pumě VIDEO

24.February » ČeskoAkutálně.cz
V Kuřimi začala částečná evakuace kvůli nevybuchlé letecké pumě VIDEO Příspěvek V Kuřimi začala částečná evakuace kvůli nevybuchlé letecké pumě VIDEO pochází z ČeskoAktuálně.cz

Muzeum umění uvede představení k výročí smrti Emy Destinnové

8.February » Olomoucká Drbna
Letos uplynulo devadesát let od smrti Emy Destinnové. Muzeum umění v Olomouci připomene památku jedné z nejslavnějších českých zpěvaček tuto neděli pohybově scénickou básní.

Při dobrém cvičení mizí reflux i bolest zad, říká fyzioterapeutka

1.February » Lidovky.cz
Díky speciálním cvikům pacienti někdy vysazují léky, které by jinak užívali doživotně, říká fyzioterapeutka Kateřina Beranová, jež působí v prvním refluxním centru v Česku, které je součástí Centra pohybové medicíny Pavla Koláře. Další články k téma…
Radka Fišarová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Kateřina Beranová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Beranová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes