City Radia

Vztahuje se k

Hitrádio City 93,7 FM i letos na jaře oblékne Prahu

11.dubna » RadioTV
Hitrádio City i v letošním roce pořádá akci Oblékáme Prahu 2018, která probíhá do 27. dubna ve spolupráci se značkou s.Oliver. Posluchači mohou vyhrát značkové oblečení nebo V.I.P. private shopping.

Italský Turín se dočkal nového DAB+ multiplexu

8.listopadu » ČRo
Doposud fungovaly v tomto městě pouze dvě rozhlasové DAB+ sítě. Jednalo se konkrétně o multiplexy veřejnoprávního rozhlasu RAI na kanálu 12B a privátní DAB Italia na kanálu 12C.

RadioProjekt 2016: Evropa 2, Frekvence 1 a Radiožurnál s rozdílem jen 16 tisíc posluchačů

8.února » RadioTV
Výsledky Radioprojektu pro třetí a čtvrtý kvartál 2016 jsou velmi těsné. Tradičně vede Impuls s 978 tisíc posluchači denně. Mnohem zajímavější je ale souboj o další příčky mezi Evropou2, Frekvencí 1 a Radiožurnálem.

Ani hydra dosavadní americké moci není všemocná. Jackie Evancho vzdoruje šikaně.

29.prosince » Nová republika
Láďa z Brna 29.12. 2016 Mainstreamová média ve Spojených Státech v posledních měsících doslova šílí, protože končící moc předává nejen kormidlo, ale s ním i přístupy pod všechny ty koberce, pod kterými je zametena špína především z 15 posledních l...

Desátý jubilejní ročník “Rozsviťte s námi Prahu” přinesl rekordní částku

29.listopadu » RadioTV
Pražské Radio City 93,7 FM uzavřelo jubilejní 10. ročník předvánočního charitativního-projektu, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Letošní výtěžek byl rekord...

CITY LIVE: Hitrádia a Radio City nabídnou koncert Support Lesbiens

21.listopadu » RadioTV
Unikátní společný projekt Hitrádií a pražského Radia City chystá své páté pokračování. Statisícům posluchačů už tuto středu nabídne v přímém přenosu z pražského Tančícího domu exkluzivní koncert kapely Support Lesbiens.

Radio City se svými posluchači rozsvítí Prahu již po desáté

8.listopadu » RadioTV
Pražské Radio City 93,7 FM pokračuje v tradici předvánočního charitativního projektu, ve kterém spojuje celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Letos organizuje jubilejní 10. roční...

Kampaň Radia City vstoupila do druhé fáze, přinese unikátní vystoupení zpěvačky Lenny

14.října » RadioTV
20 nejrozšířenějších křestních jmen posluchačů a 20 nejčastějších křestních jmen posluchaček je na celkem 350 lavičkách. Posluchači se na lavičkách fotí a soutěží o hlavní cenu v podobě týdenního pobytu v Rakouských Alpách.

Podívejte se na nové možnosti služby RDS RadioText Plus, testuje ji Radio City

16.září » RadioTV
Zobrazování právě hraných písniček na FM rádiích prostřednictvím systému RDS bylo doposud uživatelsky nepohodlné. Rádia skupiny Media Bohemia nyní testují službu RadioText+, která posouvá zobrazování právě hrané skladby a interpreta na novou úroveň.
Iva Frühlingová - Česká zpěvačka
Kryštof Hádek - Český herec
Jiří Korn - Český zpěvák a herec

Tato informační stránka o City Radia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "City Radia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes