15
new stories - click to show

Stanislav Zindulka Český herec

Related to

Tobogan slaví 30 let a 1253 dílů: Pamatujete, kdo je moderoval?

24.November » Aha!
Dnes je to přesně třicet let, co poprvé zazněla znělka rozhlasového pořadu Tobogan. Pamětníci ví, že u mikrofonu byl herec, moderátor a scenárista Tomáš Sláma (†64). Chybělo málo a roli srágorky v seriálu Vlak dětství a naděje hrál právě on. Pro p...

Bohumil Hrabal: Esej o Kytici

21.November » ČRo
Úvaha o knize českého básníka a sběratele pohádek, lidových písní a říkadel. Uvádíme ke 150. výročí úmrtí Karla Jaromíra Erbena.

Jakub Zindulka: Čas od času je dobré představit publiku antickou hru, je to prazáklad evropského divadla

27.October » ČRo 3 Vltava
Tři desítky režií má za sebou Jakub Zindulka, syn slavného herce Stanislava Zindulky. Na DAMU vystudoval herectví, v současné době vede alternativní scénu Divadlo Dialog.

Host: matematik a renesanční osobnost Ondřej Zindulka

18.October » ČRo 2 - Praha
Proč byla jeho cesta ke studiu matematiky tak obtížná? Co prožil s tatínkem, hercem Stanislavem Zindulkou? A jak moc má matematika blízko k umění? Moderuje Zuzana Maléřová.

Prouklovi kočkeni. Vtipný sci-fi příběh o mimozemských záškodnících

10.October » Radio Junior
Poslechněte si rozhlasovou hru o hyperprostorovém spojení Země s cizí planetou, na kterou chalupník Proukl chodí pást své kozy. Jediné, co ho trápí, jsou kočkeni.

Vlak dětství a naděje: Herecký koncert Růžičkové a Zindulky

20.September » KINOTIP2.cz
Snad každému se vybaví duo velké ženy s obrovským srdcem Amazonky a drobného muže “srágory” v šestidílném československém seriálu, jež popisuje období druhé světové války očima dítěte. Zavzpomínejme na jedinečné dílo Karla Kachyni.

Lomnické pověsti. Svědkové a pamětníci vzpomínání

26.August » ČRo 3 Vltava
Lidová vyprávění z okolí jihočeské Lomnice nad Lužnicí ze stejnojmenné knihy Jiřího Vojnara z roku 1948. Účinkuje Stanislav Zindulka.

Lomnické pověsti. Tajemné moci zasahují

25.August » ČRo 3 Vltava
Lidová vyprávění z okolí jihočeské Lomnice nad Lužnicí ze stejnojmenné knihy Jiřího Vojnara z roku 1948. Účinkuje Stanislav Zindulka.

Lomnické pověsti. Lidová vyprávění z okolí jihočeského města Lomnice nad Lužnicí

24.August » ČRo
O neštěstích, zločinech, působení tajemných sil nebo o zázračných událostech. Ze stejnojmenné knihy Jiřího Vojnara čte Stanislav Zindulka.

Lomnické pověsti

24.August » ČRo 3 Vltava
Lidová vyprávění z okolí jihočeského města Lomnice nad Lužnicí. Ze stejnojmenné knihy Jiřího Vojnara čte Stanislav Zindulka. On-line po dobu jednoho týdne po odvysílání.

Lomnické pověsti. Neštěstí nechodí po horách

24.August » ČRo 3 Vltava
Lidová vyprávění z okolí jihočeské Lomnice nad Lužnicí ze stejnojmenné knihy Jiřího Vojnara z roku 1948. Účinkuje Stanislav Zindulka.

Lechtivé vzpomínky Junáka z Četnických humoresek: Šmrdlání ocasem!

16.August » Aha!
Kvůli roli praporčíka Ambrože v Četnických humoreskách šatně nebo r k musel nabrat pět kilo. A ostříhat se. S tím ale neměl brněnský patriot, herec a muzikant Zdeněk Junák (68) problém. On vlastně nemá s ničím problém. Když vypráví, působí bezstar...

Tato informační stránka o Stanislav Zindulka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Zindulka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes