15
new stories - click to show

Libuše Billová

Related to

Josef Kopta: Zlé znamení

2.May » ČRo 3 Vltava
Účinkují Maxmilián Hornyš, Igor Bareš, Libuše Billová, Karel Bartoň, Eva Jelínková a Gabriela Ježková. Režie Zdeněk Kozák. Natočeno v roce 1998.

Zlé znamení, Milostný kruh, Medvědí humoreska a další povídky Josefa Kopty

1.May » ČRo
Spisovatel a novinář z počátku minulého století Josef Kopta psal především legionářskou literaturu a knihy pro mládež. Průřez jeho tvorbou najdete v Povídkách tohoto týdne. V podání Vladimíra Brabce, Michala Isteníka, Miroslava Táborského a dalších …

Věra Sládková: Nedostateční dlouholebci

8.May » ČRo 3 Vltava
Ve třetím dílu zažijeme bombardování Brna a blížící se konec války. V hlavních rolích Stanislav Zindulka, Libuše Billová a Jiřina Ostrá. Režie Olga Zezulová.

Věra Sládková: Poslední vlak z Frývaldova. Rozhlasové zpracování díla známého z Kachyňova seriálu Vlak dětství a naděje

8.May » ČRo 3 Vltava
Osobitý obraz pohnuté doby protektorátu, tak jak ji zažila ještě nedospělá, velmi citlivá dívka. Volnou dramatickou trilogii napsala na motivy svých románů Věra Sládková.

Věra Sládková: Bílé punčochy

1.May » ČRo 3 Vltava
Druhý díl nás zavede do Brna, do doby těsně před německou okupací Československa. V hlavních rolích Stanislav Zindulka, Libuše Billová a Jiřina Ostrá. Režie Olga Zezulová.

Věra Sládková: Poslední vlak z Frývaldova. Rozhlasové zpracování díla známého z Kachyňova seriálu Vlak dětství a naděje

1.May » ČRo 3 Vltava
Osobitý obraz pohnuté doby protektorátu, tak jak ji zažila ještě nedospělá, velmi citlivá dívka. Volnou dramatickou trilogii napsala na motivy svých románů Věra Sládková.

Věra Sládková: Poslední vlak z Frývaldova

24.April » ČRo 3 Vltava
V prvním dílu se ocitneme v Sudetech, krátce po podpisu Mnichovské dohody. V hlavních rolích Stanislav Zindulka, Libuše Billová a Jiřina Ostrá. Režie Olga Zezulová.

Poslední vlak z Frývaldova. Rozhlasová verze díla známého z Kachyňova seriálu Vlak dětství a naděje

24.April » ČRo
Osobitý obraz pohnuté doby protektorátu, tak jak ji zažila ještě nedospělá, ale velmi citlivá dívka. V jedné z hlavních rolí volné dramatické trilogie, známé z filmového zpracování Karla Kachyni, exceluje Stanislav Zindulka. Poslouchejte on-line po …

Rychlé zprávy: Zemřela Blanka Bohdanová

3.October » i-divadlo.cz
Ve věku 91 let zemřela herečka Blanka Bohdanová. Po studiích získala své první angažmá v dnešním Východočeském divadle Pardubice (1951). Po šesti letech se stala členkou Městských divadel pražských, ale zanedlouho přešla do Divadla E. F. Buriana. Zd…

Rychlé zprávy: Tomáš Vaněk se vrací do Theatre Royal s interaktivní koncertní show

29.September » i-divadlo.cz
Herec, zpěvák a producent Tomáš Vaněk připravuje na dva sobotní podzimní večery 23. října a 13. listopadu 2021, vždy od 19.00, v Royal Theatre & Club Chic (Vinohradská 48, Praha 2) unikátně intimní, interaktivní koncertní sólo show za doprovodu klav…

Zemřela Libuąe Billová

29.September » Divadlo.cz
Městské divadlo Brno s hlubokým zármutkem oznamuje, že ve středu 22. září 2021 ve věku 87 let zemřela herečka LIBUŠE BILLOVÁ (5. 5. 1934 – 22. 9. 2021).

Daląí z řady mezinárodních diskusí The Show Must Go ON/OFFline se ...

29.September » Divadlo.cz
Festivaly v izolaci: na první pohled může tato fráze znít téměř jako oxymorón. Slovo "festival" si obvykle spojujeme spíše s živou společenskou událostí, jejíž

Tato informační stránka o Libuše Billová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libuše Billová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes