15
new stories - click to show

Lucie Radimerská

Related to

Kladenské divadlo Lampion je v karanténě

8.October » Kladenské listy
Divadlo Lampion je jediné profesionální divadlo ve Středočeském kraji, které se soustředí na tvorbu pro děti a mládež. A právě jeho souboru se i přes veškerá hygienická opatření nevyhnulo onemocnění Covid-19. Lampion bude uzavřen až do 17. října. „V…

9. ročník festivalu amatérského divadla se letos koná on-line

Od pátku do neděle budete moct zhlédnout na facebookových stránkách Městského divadla Kladno a Divadla Lampion záznamy deseti inscenací. Přenos se bude vysílat i na Kladno žije on-line. Režiséři, dramaturgové, umělečtí šéfové a herci obou kladenskýc…

Uměleckým šéfem kladenského divadla bude Martin Vokoun

30.December » Kladno.cz
Uměleckým šéfem kladenského divadla bude od ledna Martin Vokoun. Vystřídá Jaroslava Slánského, který dal v létě výpověď kvůli výměně jednatele divadla, kdy odvolaného Jana Krafku nahradila Irena Žantovská.

Prohlášení kladenských divadel k odvolání jednatele Jana Krafky

Vyjádření Městského divadla Kladno a Divadla Lampion v zastoupení uměleckých šéfů Jaroslava Slánského a Lucie Radimerské k možnému odvolání jednatele Jana Krafky. Rozhodnutí má padnout dnes.

Tato informační stránka o Lucie Radimerská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Radimerská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes