Matouš Rajmont

Vztahuje se k

Pěsti v ringu. V Trutnově se bude boxovat o juniorské tituly

19.února » Trutnovinky
Juniorské mistrovství v jednom z nejstarších olympijských sportů se tehdy uskutečnilo na „Komendě“ a titul se tam podařilo vybojovat i domácímu boxerovi Luboši Veleckému. „Chtěli jsme malinko zviditelnit náš klub, tím se pokusit rozšířit členskou ...

Pěsti létaly v Lucerně i po půlnoci. Galavečer, kde i chlapi uronili slzu

31.prosince » Sport.cz
Všechny židle obsazené, davy lidí na stojáka. Galavečer profesionálního boxu a K1, který odstartoval v sobotu večer v Lucerně, skončil před jednou hodinou ráno v neděli. Jedenáct zápasů bavilo, jen neskončilo zlatou tečkou, kterou si přál Vladimír...

Za Mimina. Boxeři chtějí vyhrát pro mrtvého kamaráda

20.prosince » Sport.cz
Boxeři se se starým rokem loučí tradičně v pražské Lucerně. Na Galavečeru profesionálního boxu a K1. Letošek nebude výjimkou, a to 30. prosince. Poprvé ale na této akci bude chybět její spoluzakladatel. Promotér Miroslav „Mimino“ Pek. Letos v létě...

Hvězda Ordinace Iva Hüttnerová: Syna jí stíhá policie! Kvůli údajnému krácení daní

28.září » Blesk.cz
Iva Hüttnerová (68), kterou vídáme v Ordinaci v růžové zahradě 2 coby bývalou bezdomovkyni Lepařovou, neprožívá zrovna snadné období. Strachuje se totiž o syna, kterého policie vyšetřuje kvůli podezření z trestného činu.

Hvězda Ordinace Hüttnerová: Syna stíhá policie!

25.září » Aha!
Plnou hlavu starostí má teď Iva Hüttnerová (68)! Policie totiž obvinila jednatele agentury Hera, mezi které patří také syn hvězdy Ordinace v růžové zahradě, herec Matouš Rajmont (44). Z čeho je podezřelý?

Tragická smrt české boxerské legendy: Za tvoji dceru se budeme bít, vzkázali kamarádi

31.srpna » Blesk.cz
Smrt Miroslava Peka, zvaného "Mimino", zasáhla českou sportovní scénu ale zejména boxerskou branži, do které Mirek patřil. Na jeho středeční pohřeb přišly desítky přátel a kolegů a několik z nich se po obřadu rozhodlo k dojemnému gestu.

Plakali i drsní chlapi: Legenda boxu Mirek "Mimino" Pek zemřel po ráně do hlavy

30.srpna » Blesk.cz
S legendou českého boxu se ve středu přišly rozloučit desítky lidí. Mirek "Mimino" Pek (†39) zemřel poté, co strávil měsíc v umělém spánku po vážné nehodě.

Synek získal titul po desetikolové bitvě, Marvanovo K.O. a Mrázovo nevidění

3.července » Trutnovinky
Když se půlhodiny před zahájením gala přihnal do města vydatný déšť, vznášel se nad celou akcí otazník. Pořadatelé z Boxing clubu Lokomotiva Trutnov sice měli připravenou suchou variantu s přestavěním ringu do Sokolovny, ale nikdo si moc dobře ned...

Kriminálka Modré stíny: První díl a hned samá nahota!

29.února » Aha!
Po Případech 1. oddělení nasazuje Česká televize další dávku napětí. V cyklu Modré stíny se sice pokusí detektivové vyřešit brutální vraždu vysokoškolského profesora, ale nouze nebude ani o emoce, a hlavně nahé scény!
Miroslav Bobek - Ředitel Zoologické zahrady Praha
Tereza Voříšková - Česká herečka
Michal Hrůza - Český zpěvák
Tomáš Klus - Zpěvák

Tato informační stránka o Matouš Rajmont zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matouš Rajmont" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes