Robin Rákosník

Vztahuje se k

Junioři marně dotahovali v Českých Budějovicích

Denisa Józsová - ČESKÉ BUDĚJOVICE — Porážku 4:6 si připsali junioři Dynama na ledě Motoru. Jihočeši vedli už po šesti minutách o dvě branky, hosté se sice prosadili čtyřikrát, na obrat ale nedosáhli.

SDO: CEM-CHM 4:0 - Poslední utkání základní části vyhráno s čistým kontem

Marek Baloun - ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starší dorost čekalo poslední utkání základní části a rozloučil se s ní stylově. Už od začátku ukázal několik výtečných šancí, kterým chybělo štěstí v koncovce, přesto ale na rozdíl od Chomutova i díky zvláštnímu ...

SDO: CEM-JIH 2:1 - Motor konečně přerušil šňůru proher

Marek Baloun - ČESKÉ BUDĚJOVICE — Zápas prvního s posledním týmem skupiny začal od prvního buly rychle a aktivně po fyzické stránce, což Jihlavě nesedlo a Motor tak zásluhou Egerta a Rákosníka porazil vedoucí celek a přerušil šňůru několika porážek.

SDO: CEB - KOL 7:1 - Starší dorost přejel Kolín

Filip Kortus - Od úvodních minut byl starší dorost lepším týmem a zcela zaslouženě rozdrtil soupeře z Kolína 7:1. O své výhře rozhodli mladíci Motoru ve druhé třetině, kdy soupeři odskočili o čtyři branky. Dvakrát se do listiny střelců zapsal obrá...

SDO: CEM - PIS 8:3 Starší dorost dokázal vstřelit 8 gólů a přesvědčivě vyhrát

Denisa Józsová - Budějovičtí hráči si dokázali připsat skalp Písku a zvítězit 8:3. Připsali si tak tři body do tabulky a dokázali vyhrát druhý zápas v řadě na domácím stadionu. Nejvýraznější postavou byl Lukáš Matys, který si připsal 5 bodů (3+2).

SDO: CEM - HKR 2:3 - Dvě oslabení stála Motor tři body

Marek Baloun - ČESKÉ BUDĚJOVICE — Ačkoliv začal dobře a dokonce i vedl, starší dorost si díky disciplíně nechal triem Sklenář, Muška, Mašín vstřelit dva góly na které nedokázal najít dostatečně velkou odpověď a lídr tabulky tak mohl posílit o dalš...

SDO: CEB–TAB 4:0 - Starší dorost v přípravě překonal Tábor

Jaroslav Pešek - ČESKÉ BUDĚJOVICE — Bojovný výkon předvedli na druhé ledové ploše starší dorostenci, kteří si poradili se soupeřem z Tábora, který ale také ukázal svou sílu. Utkání mělo náboj a diváky muselo bavit.

Tato informační stránka o Robin Rákosník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robin Rákosník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes