15
new stories - click to show

Jan Raška

Related to

Jak bezpečno je ve vašem městě? Stačí se podívat na mapu. Policie začala zveřejňovat údaje o kriminalitě v obcích

16:03 » i60.cz
Zajímá vás, kolik krádeží, přestupků či násilných trestných činů se událo ve vašem městě? Můžete se podívat na speciální mapu, kterou na svých stránkách zveřejnila Policie České republiky.

Komentář: Od čtvrtka dojde v ČR k otevření restaurací, příznivá zpráva pro Kofolu

29.November » Akcie.cz
Ve čtvrtek 3. prosince dojde v České republice k otevření restaurací. V neděli o tom rozhodla vláda. Zatím to bude s určitými omezeními. Restaurace mohou být zaplněny z 50 % a u jednoho stolu mohou sedět maximálně čtyři lidé. Dále došlo ke zrušení...

Komentář: Kofola: silná tržní pozice, robustní Česko-Slovensko, dostatečná likvidita před obtížným 4Q

29.November » Akcie.cz
Mírně lepší než očekávané výnosy a nižší než předpokládané provozní náklady, to je ve stručnosti kombinace, která stála za tím, že Kofola svými výsledky za 3Q 2020 překonala jak naše prognózy, tak odhady trhu.

Vánoční soutěžení s portálem i60

29.November » i60.cz
Začal advent. Možná si řada z vás říká, že letos bude – samozřejmě kvůli koronaviru - jiný, než v předchozích letech, ale tak tomu být nemusí. Bude takový, jaký si ho uděláme. Tedy jistě hezký!

Česko pojede na trojku. Malé obchody, restaurace a služby se otevřou ve čtvrtek

29.November » i60.cz
Česká republika se posouvá ze čtvrtého na třetí stupeň protiepidemiologického systému. To znamená, že se rozvolní celá řada protiepidemiologických opatření, otevřou se obchody a služby. Vláda dnes rozhodla, že se tak stane ve čtvrtek.

Jakou knihu pořídit jako vánoční dárek?

29.November » i60.cz
Knihy patří k nejmilejším a nejvděčnějším vánočním dárkům. Pokud i vaši blízcí rádi čtou, můžete jim vybrat některou z knih či audioknih z nakladatelství Portál, Grada či z Radiotéky.

Roste počet lidí, kteří jdou do předčasného důchodu, loni jich byla skoro třetina

28.November » i60.cz
V roce 2019 pobíralo v České republice 643 tis. obyvatel předčasný starobní důchod, což je téměř 27 % ze všech starobních důchodců. Mezi nově přiznanými důchody tvořily loni ty předčasné dokonce 29 %. Odložený odchod do důchodu naopak využilo pouz...

Komentář: Konferenční hovor s managementem Kofoly, kde se rozebíraly i dopady COVIDu do hospodaření za 4Q 2020

26.November » Akcie.cz
Až 200 mil. Kč, tolik může činit dle managementu Kofoly negativní dopad do EBITDA za 4Q 2020 plynoucí z druhé koronavirové vlny, resp. z podzimního uzavření segmentu HoReCa. Dopady COVIDu-19 do hospodaření Kofoly v posledním...

Komentář: Kofola ČeskoSlovensko: výsledky hospodaření za 3Q 2020

25.November » Akcie.cz
Nápojářská společnost Kofola ČeskoSlovensko dnes po uzavření trhu oznámila výsledky hospodaření za 3Q 2020, resp. 9M 2020. Výsledky hospodaření za...

Komentář: Kofola ČeskoSlovensko: odhady hospodaření za 3Q 2020

25.November » Akcie.cz
Nápojářská společnost Kofola ČeskoSlovensko dnes po uzavření trhu oznámí výsledky hospodaření za 3Q 2020, resp. 9M 2020. Konferenční hovor s managementem společnosti bude následovat zítra od 13h.

Pondělní rozvolnění: otevřou se obchody, restaurace a služby, povolí se i návštěvy v domovech seniorů

25.November » i60.cz
Ačkoliv definitivně o tom rozhodne vláda na svém mimořádném zasedání tuto neděli, s největší pravděpodobností se už v pondělí rozvolní protiepidemiilogická opatření. Připustil to ministr zdravotnictví Jan Blatný na základě vývoje ukazatelů, které ...

Překvapivé zjištění: Samota trápí mladé lidi více než seniory

25.November » i60.cz
Osamělost, pocit, že se nemám komu svěřit, že na mě nikomu nezáleží. Tyto emoce jsou často spojovány s životem lidí vyššího věku. Ovšem pozor, epidemie osamělosti se šíří i mezi lidmi mladými. A právě oni si s ní umí poradit méně než senioři.

Tato informační stránka o Jan Raška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Raška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes