15
new stories - click to show

Martin Cakl

Related to

Výhled na pražskou burzu 2021. Webinář zdarma ve středu od 15:30. Přihlašte se hned teď!

18.January » Patria Online
Jak si stojí jednotlivé akciové tituly na pražské burze pokrývané analytiky Patrie? Co stěžejního je čeká na blízkém i vzdálenějším horizontu a kam se může posouvat cena jejich akcií? Na to se ve webináři, který proběhne ve středu 20.

From Hero To Zero And Back? (Komentář Martina Cakla)

13.January » Patria Online
Ještě donedávna byl CD Projekt největší firmou dle tržní kapitalizace na polské burze. Firma zažila raketový růst, který byl hnán kupředu vyhlídkami obrovských prodejů její nadcházející hry zvané Cyber Punk 2077 (tržby měly být po 12 měsících přes...

Výhled na pražskou burzu pro rok 2021. Přihlašte se na webinář již dnes!

7.January » Patria Online
Jak si stojí jednotlivé akciové tituly na pražské burze pokrývané analytiky Patrie? Co stěžejního je čeká na blízkém i vzdálenějším horizontu a kam se může posouvat cena jejich akcií? Na to se ve webináři, který proběhne ve středu 20.

Cyberpunk 2077 i přes problémy pokořil 13 milionů prodaných kopií. Jde o jeden z nejúspěšnějších startů RPG her v historii

23.December » CzechCrunch
Hra Cyberpunk 2077 se v posledních dnech skloňuje na všech frontách. Jedna strana chválí její propracovaný svět a příběh, druhá strana ji kritizuje za množství chyb, které negativně ovlivňují hraní. I přes všechny strasti, kterými aktuálně polské ...

Chyby, které nerozhodují. Patria vydává nové doporučení pro CD Projekt

21.December » Patria Online
Vydáváme nové doporučení pro CD Projekt. Našimi hlavními důvody v novém náhledu na titul jsou lepší viditelnost prodejů, nižší diskontní sazby a rostoucí časová hodnota peněz.

Sony stahuje ze svého obchodu Cyberpunk 2077, akcie CD Projekt padají

18.December » Patria Online
Japonská společnost Sony stahuje ze svého obchodu PlayStation Store hru Cyberpunk 2077 od největšího polského výrobce a distributora videoher CD Projekt.

Martin Cakl: Problémy konzolových verzí CyberPunku dopadly na akcie CD Projektu

14.December » Patria Online
Management společnosti CD Projekt podlehl tlaku špatných ohlasů na konzolové verze hry CyberPunk 2077 a rozhodl se umožnit hráčům získat své peníze zpět.

Analytik Patrie: ČEZ bude kvůli prodeji aktiv v Rumunsku realizovat účetní ztrátu

4.December » Patria Online
Státem ovládaná energetická společnost ČEZ prodala rumunská aktiva za nižší částku, než byla hodnota tohoto majetku uváděná v účetních výkazech společnosti.

Hraní za miliardy dolarů na polské burze

4.December » iHNed.cz
Kdyby se vás někdo zeptal, která firma má největší váhu v polském burzovním indexu "pro elitu" WIG20, co by vás napadlo? Banka? Energetika? Kdepak, je to polský vývojář počítačových her CD Projekt. Někteří už jste o jeho hrách mohli slyšet. Studio...

Analytik k výsledkům ČEZ: Zaostání za odhady kompenzuje roční výhled

10.November » Patria Online
Tuzemská energetika ČEZ zveřejnila dnes ráno čísla o hospodaření třetího letošního čtvrtletí. Nejsou skvělá, nejsou ani špatná. Zde přinášíme podrobnosti s komentářem.

Odhad výsledků ČEZ: Kvartální tržby zřejmě opět rostly díky vyšším cenám elektřiny

9.November » Patria Online
Energetická skupina ČEZ zveřejní své hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí 2020 v úterý 10. listopadu. Společnost nadále těží z vyšších realizovaných cen energie, které jsou hlavní hnací silou tržeb.

Erste vítězem čtvrtletí, KB nejopatrnější. Co bude dál? (srovnání bankovních výsledků)

9.November » Patria Online
Konečně přišly výsledky od všech (veřejně obchodovaných) bank v České republice a po důkladném seznámení se s jejich čísly je možné přikročit rovněž ke srovnání jejich hospodářských výsledků.
Marta Nováková - Česká podnikatelka a manažerka

Tato informační stránka o Martin Cakl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Cakl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes