15
new stories - click to show

Martin Cakl

Related to

Analytik k výsledkům ČEZ: Zaostání za odhady kompenzuje roční výhled

10.November » Patria Online
Tuzemská energetika ČEZ zveřejnila dnes ráno čísla o hospodaření třetího letošního čtvrtletí. Nejsou skvělá, nejsou ani špatná. Zde přinášíme podrobnosti s komentářem.

Odhad výsledků ČEZ: Kvartální tržby zřejmě opět rostly díky vyšším cenám elektřiny

9.November » Patria Online
Energetická skupina ČEZ zveřejní své hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí 2020 v úterý 10. listopadu. Společnost nadále těží z vyšších realizovaných cen energie, které jsou hlavní hnací silou tržeb.

Erste vítězem čtvrtletí, KB nejopatrnější. Co bude dál? (srovnání bankovních výsledků)

9.November » Patria Online
Konečně přišly výsledky od všech (veřejně obchodovaných) bank v České republice a po důkladném seznámení se s jejich čísly je možné přikročit rovněž ke srovnání jejich hospodářských výsledků.

Odhad výsledků O2: Třetí čtvrtletí lepší než druhé, meziročně ale pokles

5.November » Patria Online
Společnost O2 Czech Republic oznámí své výsledky za 3Q 2019 v pátek, 6. listopadu. Třetí čtvrtletí bude pravděpodobně lepší než druhé vzhledem k uvolněným podmínkám v České republice a na Slovensku, ale celkově meziročně na rozdíl od konsenzu oček...

Komentář: Čistý zisk Erste překonal odhady hlavně díky nižším rezervám

2.November » Patria Online
Erste Bank dnes oznámila své výsledky za třetí kvartál 2020. Banka vykázala čistý úrokový výnos za třetí čtvvrtletí ve výši 1,19 miliardy eur oproti očekávání 1,18 mld.

Analytik: Výsledkům Monety pomohly menší odpisy, čtvrtý kvartál bude důležitější

30.October » Patria Online
Moneta Money Bank (MONET) dnes oznámila své výsledky za třetí čtvrtletí 2020. Banka vykázala čistý úrokový příjem (NII) za toto období ve výši 2,04 mld.

Jedna cena pro všechny? Určitě nikoliv!

29.October » iHNed.cz
Velmi častým investičním nástrojem k získání ceny aktiva je takzvané diskontování budoucích příjmů do současnosti. Daná metodika se v zásadě opírá o dvě stěžejní proměnné, jednak o budoucí příjmy, jednak diskontní sazbu. Co jsou budoucí příjmy, je...

Odhad Patrie: Provozní ukazatel Avastu ve třetím čtvrtletí zřejmě vzrostl

20.October » Patria Online
Původem česká softwarová společnost Avast ve středu 21. října zveřejní vybrané aktuální údaje ke svému hospodaření za třetí čtvrtletí. Zde jsou naše odhady.

Odhad Patrie: Provozní ukazatel Avastu ve čtvrtletí zřejmě vzrostl

20.October » Patria Online
Původem česká softwarová společnost Avast ve středu 21. října zveřejní aktuální údaje ke svému hospodaření za třetí čtvrtletí. Znovu tedy nepůjde o plnohodnotnou výsledkovou zprávu.

Avast: Už není za hubičku (nové doporučení a cílová cena Patrie)

22.September » Patria Online
Avast je jednou ze společností, pro které COVID-19 nebyl velký problém. V prvním pololetí firma na příjmech meziročně rostla. Cena akcií se oproti minimům v březnu téměř zdvojnásobila a nyní se obchoduje o dost výše než před pandemií a kontroverze...

Zelenější cíle EU mohou ztěžovat odchod ČEZu z polského uhlí

17.September » Patria Online
Zatímco Evropská unie šlape na plyn zelené revoluce, může být pro energetickou skupinu ČEZ stále obtížnější zbavit se polských uhelných aktiv. Napsala o tom agentura Bloomberg.

Tržby CD Projektu velmi pravděpodobně posílila opatření proti COVID-19

4.September » Patria Online
Tržby CD Projektu byly ve druhém kvartálu v souladu s naším vlastním očekáváním a mírně nad konsensem. V nižších řádcích výsledovky už společnost nesplnila ani naše, ani konsensuální odhady, ale ne natolik, aby to bylo významné.
Marta Nováková - Česká podnikatelka a manažerka

Tato informační stránka o Martin Cakl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Cakl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes