Jiří Raška

Related to

Rock Point – Horská výzva startuje ostré bodování v Beskydech

24.May » běhej.com
„Teď už se skutečně začne závodit. Za sebou máme skvělé zahájení, které proběhlo minulý měsíc ve věhlasné Vysočina Aréně, a nyní už rozjíždíme seriál tak, jak ho milovníci horských běhů znají. Navíc opravdu pozor, v Beskydech nás podle předpovědi ...

Rýsují se plány na rekonstrukci frenštátských můstků

Areálu skokanských můstků Jiřího Rašky svítá naděje na sportovní budoucnost. Plány na jeho rekonstrukci a modernizaci projednávalo vedení Moravskoslezského kraje přímo ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Kdo neskáče, to je Čech. Národ Jiřího Rašky nemá ani jeden funkční můstek

16.March » Euro.cz
Půlstoletí po slavné olympiádě v Grenoblu, kde Jiří Raška získal první českou zlatou medaili ze zimních her, připomíná český skok na lyžích spíš jen zaprášený a nefunkční muzejní exponát.

Kdo neskáče, to je Čech. Národ Jiřího Rašky nemá ani jeden funkční můstek

11.March » Euro.cz
Půlstoletí po slavné olympiádě v Grenoblu, kde Jiří Raška získal první českou zlatou medaili ze zimních her, připomíná český skok na lyžích spíš jen zaprášený a nefunkční muzejní exponát.

Skokanské můstky ve Frenštátě čeká velká proměna

27.February » Deník.cz
Ještě před rokem to vypadalo, že Areál Jiřího Rašky ve Frenštátě pod Radhoštěm bude sloužit spíš ke komerčním účelům než skokanům na lyžích. Teď je situace úplně jiná, v plánu je jeho rekonstrukce a velká modernizace.

Moravskoslezský kraj chce vychovat další šampiony ve skocích na lyžích

27.February » sportovnilisty.cz
Skokanský areál ve Frenštátě pod Radhoštěm je v neutěšeném stavu. Areál, ve kterém se konají významné akce světového formátu, by si jistě zasloužil standardy na mnohem vyšší úrovni. Moravskoslezský kraj podel zpávy na krajském webu proto podporuje...

Můstky nesoucí Raškovo jméno se mohou stát světovými. Janda nastiňuje, kde hledat potřebné stamiliony

26.February » Sport.cz
Bezmála půl miliardy korun má stát modernizace Skokanského areálu Jiřího Rašky ležícího na pomezí Frenštátu pod Radhoštěm a Trojanovic. Pokud by se našly prostředky na jeho přestavbu a dobudování, stal by se podle exreprezentanta, stávajícího před...

Raškohrátky se vydařily. Nechyběl sníh ani zábava

19.February » Novojičínský deník
Už po sedmé se ve frenštátském areálu Jiřího Rašky konaly v neděli 17. února oblíbené Raškohrátky a tradiční zimní akci nezkazilo ani neobvyklé jarní teplé počasí.

Ve Frenštátě pod Radhoštěm se chystají Raškohrátky, dospělé čeká Velevýdrap

12.February » Týden.cz
Děti budou na Raškohrátkách ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku závodit mimo jiné ve skocích a sjezdu na lyžích. Pro dospělé bude připraven například Velevýdrap. Tradiční Raškohrátky se v Areálu skokanských můstků Jiřího Rašky na Horečkách ...

I špatná zkušenost Ester Ledecké se počítá

11.February » Český rozhlas
Průměrný šampionát. Když se podíváte na lyžařské výsledky Ester Ledecké za poslední dvě sezony Světového poháru, je 15., 17. a 27. místo na mistrovství světa odpovídající tomu, co jezdí.

Jen ne jako Harrachov. Frenštát chystá přeměnu skokanských můstků

31.January » iRegiony Impuls
Nechceme, aby naše skokanské můstky skončily v tak zuboženém stavu, jako je to v Harrachově. Zatímco budoucnost areálu v krkonošském lyžařském středisku je hodně nejistá, ve Frenštátě pod Radhoštěm plánují rozsáhlou rekonstrukci.

Tato informační stránka o Jiří Raška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Raška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes