15
new stories - click to show

Philip Lowe Rba

Related to

Australská centrální banka zvýšila úrok na 4,10 procenta, nejvýše za 11 let

6.June » FX Street
Australská centrální banka (RBA) na dnešním zasedání svého měnového výboru překvapivě zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 4,10 procenta, což je nejvyšší úroveň za 11 let. Rozhodnutí zdůvodnila tím, že inflace je stále příliš …

Australská centrální banka zvýšila úrok o 0,5 pct. bodu, nejvíce za 22 let

7.June » FX Street
Měnový výbor australské centrální banky (RBA) zvýšil na dnešním zasedání základní úrokovou sazbu o 0,5 procentního bodu na 0,85 procenta. Zvýšení úroků bylo nejvyšší za 22 let a mnohem vyšší, než čekali analytici, uvedla agentura Reuters.

Australská centrální banka zvýšila úrok o 0,5 procentního bodu, nejvíce za 22 let

7.June » Patria Online
Měnový výbor australské centrální banky (RBA) zvýšil na dnešním zasedání základní úrokovou sazbu o 0,5 procentního bodu na 0,85 procenta. Zvýšení úroků bylo nejvyšší za 22 let a mnohem vyšší, než čekali analytici, uvedla agentura Reuters.

Pár AUD/USD: RBA oznámila jestřábí postoj

6.April » Kurzy.cz
Australský dolar v úterý napříč trhem posílil svou pozici v reakci na výsledky dubnového zasedání RBA. Reserve Bank of Australia zesílila svůj jestřábí postoj, ačkoli úrokovou sazbu ponechala beze změny.

AUD/USD. Australská inflace kupující AUD nepovzbudila

25.January » Kurzy.cz
Během úterní asijské seance byly zveřejněny údaje o inflaci v Austrálii. Zveřejněné údaje předčily očekávání většiny odborníků, neboť všechny složky vyšly v zeleném pásmu, což odráží silný růst inflace ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku.

AUD/USD. Míra nezaměstnanosti v Austrálii klesla na 4,2 %

20.January » Kurzy.cz
Během dnešní asijské seance se měnový pár AUD/USD usadil v oblasti 0,72 v reakci na silné údaje z australského trhu práce. Dnes zveřejněná zpráva odráží pozitivní trendy, a to i přes aktivní šíření nového kmene koronaviru v zemi.

Index spekulativního sentimentu 4.8.2021

4.August » FX Street
Index spekulativního sentimentu (SSI index) a aktuální otevřené obchodní pozice na FOREXU od retailových traderů.

Nejsilnější a nejslabší měny 4.8.2021

4.August » FX Street
Jaké měny jsou dnes během obchodování nejsilnější a které naopak nejslabší? Napoví tabulka níže, která zobrazuje denní vývoj jednotlivých měn oproti ostatním měnám a dále kumulativní změnu jednotlivých měn.

Tato informační stránka o Philip Lowe Rba zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Philip Lowe Rba" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes