15
new stories - click to show

Jiří Řechtáček

Related to

Zásahová jednotka v Přední Výtoni má novou šatnu

Komfortní zázemí si vytvořili hasiči v Přední Výtoni. Čerstvě si zrekonstruovali a vytvořili šatnu pro členy zásahové jednotky.

OBRAZUEM: V Přední Výtoni zvládla Mikulášská družina i nadílku on-line

Třináct rodin navštívila a obdarovala Mikulášská družina v sobotu v Přední Výtoni. Nadílku uspořádal tamní Sbor dobrovolných hasičů Přední Výtoň, a to nejenom pro obec, ale i obyvatele osad Frýdava, Pasečná a Svatý Tomáš.

OBRAZEM: Šipkovanou v Přední Výtoni završil ohňostroj

Šipkovanou, hru, jejíž účastníci po soutěžní trase hledali šipky a znaky, rozjeli v sobotu dobrovolní hasiči v Přední Výtoni. Připravili tak dětem zábavné Ukončení prázdnin 2020.

Hasičskou soutěž ve Výtoni na celé čáře vyhráli hasiči a hasičky z Přísečné

Osm hasičských družstev se utkalo o Pohár obce Přední Výtoň. Již 44. ročník hasičské soutěže odstartoval v sobotu na břehu Lipna.

OHLÉDNUTÍ ZA SLUNÍČKEM: Vodácký výlet se Výtoňským skvěle vyvedl

Přední Výtoň – Vodácký výlet, který uspořádali dobrovolní haiči z Přední Výtoně, si dospělí i děti skvěle užili. Plavbu na lodích si nenechalo ujít 12 dospělých a devět dětí.

Pochodovali na hrádek v doprovodu traktoru a koníka

Společným pochodem v zajímavém složení se vydali v sobotu výletníci z Přední Výtoně na Vítkův hrádek.

OBRAZEM: Děti na stezce potkaly indiány či vodníka, osahaly si i parohy

Radost udělali dětem výtoňští hasiči. V sobotu jim uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Přední Výtoň druhý ročník Dětského dne.

Tato informační stránka o Jiří Řechtáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Řechtáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes