15
new stories - click to show

Doc Redman

Related to

Další kvarteto známých golfistů má covid-19. Kdo se nakazil tentokrát?

21.March » GolfInfo
V televizních přenosech z PGA Tour to obzvláště u nás, v pandemií těžce sužovaném Česku vypadá jako idyla, kam se díky pravidelnému testování koronavirus nedostane. Ve skutečnosti ale i na prestižní golfové šňůře každý týden přibude hned několik v...

I na PGA Tour rozhodovalo play-off. Po více než sedmi letech slaví Gay

1.November » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > I na PGA Tour dnes o vítězi rozhodovalo play-off. Na Bermudách vedení neudržel Doc Redman, místo něj po sedmi letech slaví Brian Gay.

Drama na Bermudách! Vede Redman, ovšem jen o jedinou ránu

1.November » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Turnaj Bermuda Championship vede po Moving day Američan Doc Redman. V rozmezí tří ran se ale nachází sedm golfistů a finálové kolo tak bude zřejmě velmi dramatické.

Završí Malnati skvělý říjen svým druhým titulem? Na Bermudách začal nejlépe

30.October » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Peter Malnati má za sebou dva skvělé turnaje, leč na druhý triumf na okruhu PGA Tour zatím nedosáhl. Na Bermudách ale začal třiatřicetiletý Američan nejlépe.

PGA Tour: Lashley deklasoval soupeře

1.July » GolfInfo
Nate Lashley naprosto dominoval premiérovému ročníku turnaje Rocket Mortgage Classic, když zvítězil stylem start-cíl. Nakonec triumfoval s náskokem šest ran před druhým Docem Redmanem (-19) a do své sbírky přidal první titul z PGA Tour. O třetí po...

Tato informační stránka o Doc Redman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Doc Redman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes