15
new stories - click to show

Ivan Řezáč

Related to

Pavel Kohout: Marast. Aktovka ze života disidentského spisovatele Ferdinanda Vaňka

17.November » ČRo
Jak zvládnout přezkoušení kvůli řidičáku, když vám místo pozvání vyrazí dveře, když zlý policajt hraje hodného a když vám udělají nabídku, která nelze odmítnout?

Pavel Landovský: Objížďka

17.November » ČRo 2 - Praha
Hořká komedii o transportu politického vězně do vyšetřovací vazby ve společnosti estébáků. V hlavní roli Ladislav Mrkvička. Poslouchejte do úterý 24. listopadu 2020.

Vlastimil Třešňák: Melouch

16.November » ČRo 3 Vltava
Četbu na pokračování z románu spisovatele, písničkáře a výtvarníka připravil Jiří Červenka. Účinkuje Ivan Řezáč. Režie Aleš Vrzák. Natočeno v roce 2005.

Karel Weinfurter: Stonožka

8.November » ČRo 3 Vltava
Meyrinkovsky laděná povídka českého spisovatele, překladatele a mystika. Připravil Dominik Mačas. Čte Ivan Řezáč. Režie Jakub Doubrava. Natočeno v Plzni v roce 2020.

Bezinka a oleandr. Milá pohádka z jedné zahrádky

23.October » Radio Junior
Byla jednou jedna zahrada, kde rostla stará, ne moc pěkná bezinka. Jednoho dne vedle ní někdo zasadil krásný oleandr. Co teď s bezinkou bude?

Věra Mašková: Dva příběhy o Cidovi. Vladimír Dlouhý jako legendární španělský hrdina

10.October » ČRo 3 Vltava
O odvaze a cti kastilského rytíře, který se ještě za svého života stal legendou. Hrají Vladimír Dlouhý, Ilja Racek, Boris Rösner, Martin Stránský, Radovan Lukavský a další.

Stoletý Devětsil. Legenda moderní avantgardy v povídkách Vladislava Vančury, Jiřího Wolkera nebo Karla Konráda

5.October » ČRo 3 Vltava
Revoluce v umění i životě, kolektivismus, propagace mladé tvorby. Před sto lety, 5. října 1920, byl v Praze založen Umělecký svaz Devětsil.

William Blake: Jediná myšlenka vyplní nekonečno

21.September » ČRo
Souzvuk z básní a mystických vizí anglického malíře a spisovatele s hudbou vybranou v inspiraci blakeovskými názvuky Jima Jarmushe a Neila Younga.

Jan Koubek: O velkých chodidlech Hany Sedlákové (a o skleněném medvědím očku)

5.September » ČRo
Povídku současného českého prozaika pro rozhlas připravila Ivana Myšková. Účinkuje Ivan Řezáč, režie Jakub Doubrava. Natočeno v roce 2020.

Miroslav Macek: Ona, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychle

2.September » ČRo 2 - Praha
Usměvné příhody přihody ze života mladého gentlemana na poklidném venkově. Suchý anglický humor a česká realita. Čte Ivan Řezáč.

Tato informační stránka o Ivan Řezáč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Řezáč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes