15
new stories - click to show

Ivan Řezáč

Related to

Božena Němcová: Tajemný pás

15.January » ČRo 3 Vltava
Příběh ze sbírky Národní báchorky a pověsti připravila Jarmila Konrádová. Účinkuje Ivan Řezáč. V roce 2011 natočila režisérka Markéta Jahodová.

Tajemný pás a Zlatý lupínek. Poslechněte si pohádky Boženy Němcové

15.January » ČRo
Ivan Řezáč a Jan Hartl čtou dva příběhy ze sbírky Národní báchorky a pověsti jedné z nejvýraznějších osobností české literatury, spisovatelky Boženy Němcové, která zemřela právě před 160 lety. Poslouchejte on-line po dobu čtyř týdnů po odvysílání.

Vratislav Kadlec: O Zlatohlávkovi, co špatně spal, Květina

31.December » ČRo 3 Vltava
Dvě groteskní povídky z knihy Hranice lesa vybral a pro rozhlas připravil Dominik Mačas. Účinkují Ivan Řezáč a Petr Lněnička. Režie Lukáš Hlavica. Natočeno v roce 2020.

Opilé banány Petra Šabacha a další humoristické povídky českých autorů

31.December » ČRo
Na poslední odpoledne roku jsme připravili texty Vratislava Kadlece, Igora Malijevského, Petra Šabacha, Josefa Pánka, Petra Stančíka a Michala Šandy. Kromě toho, že jde o současné české spisovatele, spojuje je také humor, nadsázka a jistá silvestr...

Sadista. Vysoce inteligentní, spořádaný, citlivý vrah, který prohrál boj sám se sebou

22.December » ČRo 2 - Praha
„Cítím, že se tomu tentokrát neubráním. Vytahuji nůž. Všechno zmizelo, je jen ona… štíhlá, mladičká – oběť,“ zapsal svoji zpověď muž s nevídaně vysokým IQ.

Láska a smrt v nové adaptaci klasického díla z 19. století. Karolína Světlá: Vesnický román

21.December » ČRo
Zaposlouchejte se do slavného románu z Podještědí o lásce i pokrytectví ve třídílné rozhlasové dramatizaci Tomáše Syrovátky.

O perle z koruny liščího krále. Vrátí se odvážná dívka z nebezpečné cesty?

3.December » Radio Junior
Z liščího království se ještě žádný člověk nikdy nevrátil zpátky na zem, protože tam na ně nečeká nic dobrého. Zvládne to statečná dívka Li?

Tomáš Valena: Cestou za otcem

15.November » ČRo 3 Vltava
Rekonstrukce a reflexe životního příběhu Františka Valeny. Připravil Miloš Doležal. Účinkuje Ivan Řezáč a Pavel Oubram. Režie Jakub Doubrava. Natočeno v roce 2021.

Tomáš Valena: Cestou za otcem

8.November » ČRo 3 Vltava
Rekonstrukce a reflexe životního příběhu Františka Valeny. Připravil Miloš Doležal. Účinkuje Ivan Řezáč a Pavel Oubram. Režie Jakub Doubrava. Natočeno v roce 2021.

Cestou za otcem. Osudy Františka Valeny, významné osobnosti katolického veřejného života

8.November » ČRo
Rekonstrukce a reflexe životního příběhu Františka Valeny, studentského vůdce, právníka, křesťanského aktivisty, politika a otce tří dětí, který byl komunistickým soudem odsouzen k trestu smrti. Četbu z knihy, kterou napsal jeho syn Tomáš, poslouc...

Jan Kameník: Výhybkář

30.October » ČRo 3 Vltava
Povídka ze sbírky Učitelka hudby. Připravil Jiří Vondráček. Účinkuje Ivan Řezáč. V roce 2008 natočil režisér Ivan Chrz.

Bílé přeludy na vlnách. Výběr z nejstarších textů z antologie finské lyriky

24.October » ČRo
Básně v překladech Jana Dlaska, Blanky Knotkové Čapkové, Violy Parente Čapkové a Michala Švece recitují Miroslav Táborský, Ivan Řezáč a Zdenka Sajfertová. Připravila Vladimíra Bezdíčková. Režie Dimitrij Dudík. Natočeno v roce 2021. Premiéru poslou...

Tato informační stránka o Ivan Řezáč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Řezáč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes