15
new stories - click to show

Hana Řezníčková

Related to

Mentor pro mladšího kolegu. Zubři si pojistili brankáře Petráska

23.April » Hokej.cz
Gólman Michael Petrásek přidá další sezonu v prvoligovém Přerově, s klubem se dohodl na prodloužení spolupráce. Zubři o tom informovali na svém webu.

Hraje hokej i bez nohy! Mladý bojovník prohání i zdravé sportovce

2.February » NOVA Sport
NA RÁNO! Přišel o nohu, ale dál sportuje. 19letý Martin Žižlavský se vzepřel nepřízni osudu a dál překonává hranice. Ačkoliv po úrazu na bobové dráze přišel o nohu, na život a na sport nezanevřel a nadále se věnuje hokeji se zdravými jedinci. K to...

Zubry dlouhodobě zdobí práce s mládeží, vědí o ní i na mezinárodní úrovni

31.October » Hokej.cz
Martin Vojtek, Martin Zaťovič, Josef Hrabal, Tomáš Kundrátek nebo David Šťastný. V Přerově vyrostla řada vynikajících hokejistů, kteří se prosadili jak v Česku, tak v zahraničí. Kvalitní práce s mládeží je pro Zubry jedním ze zásadních poslání. O ...

Přerov si odložil kvůli nemoci několika hokejistů dva zápasy

25.September » Sport.cz
Hokejisté Přerova z preventivních důvodů odložili svůj sobotní zápas 5. kola první ligy v Havířově i pondělní domácí utkání s Litoměřicemi. Zubři už byli v karanténě kvůli pozitivnímu nálezu v týmu na covid-19 od 9. září a museli si přesunout úvod...

Přerov má na marodce osm hráčů. Vrací se ale Matěj Svoboda

11.August » Hokej.cz
Dvacetiletý útočník Matěj Svoboda opět pomůže prvoligovému Přerovu, kde strávil už část předešlé sezony. K Zubrům má střídavé starty z Komety.

Akce D.O.S.T.: Dost bylo Bruselu!

Prohlášení Akce D.O.S.T. proti projektu EU nové generace, likvidující zbytky naší státní svrchovanosti

Nabídky velkoklubů? Lepší hrát za chlapy než juniorku, hlásí věrný Indrák

13.May » Hokej.cz
V Přerově podepsalo nové smlouvy několik mladíků včetně Daniela Indráka, který odmítl nabídky větších organizací a rozhodl se zůstat věrný mateřskému klubu. Devatenáctiletý útočník už má zkušenosti s Chance ligou z předchozích dvou sezon a nyní ch...

Ve stopách Navrátila? Zubři se dohodli s odchovancem

2.May » Hokej.cz
Kádr Přerova po vydařené sezoně opouští sedm hráčů, pět z nich jde do extraligy. Zubři tak zkusí vypilovat další mladíky a odchovance. Jedním z nich by měl být útočník Daniel Indrák.

Obhajoba! Lukáš Klimeš je opět brankářem sezony

9.April » Hokej.cz
Sportovní manažeři rozhodli: na základě jejich hlasování získává cenu pro nejlepšího gólmana uplynulé prvoligové sezony přerovský Lukáš Klimeš.

Sýkora v nové roli. Na led ho nepustí zdraví, a tak je z něj skills kouč

26.November » Hokej.cz
Když kapitán Tomáš Sýkora ze zdravotních důvodů přerušil kariéru, Přerov avizoval, že jedná o jeho zapojení do chodu klubu.

Šok v Přerově! Pro kapitána Sýkoru skončila sezona

15.November » Hokej.cz
Přerovský útočník Tomáš Sýkora krátce před 41. narozeninami ze zdravotních důvodů přerušil kariéru. Už teď je jasné, že do zbytku probíhající sezony nezasáhne.

Šok pro Přerov! Pro kapitána Sýkoru skončila sezona

15.November » Hokej.cz
Přerovský útočník Tomáš Sýkora krátce před 41. narozeninami ze zdravotních důvodů přerušil kariéru. Už teď je jasné, že do zbytku probíhající sezony nezasáhne.

Tato informační stránka o Hana Řezníčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Řezníčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes