15
new stories - click to show

Markéta Rohovská

Related to

Pohovor nemá být horor. I personalista by měl být profesionál, ale ne vždy tomu tak je

20.February » Seznam Médium
Asi každý byl někdy na pracovním pohovoru. Tak co, co jste zažili? Bylo to profesionální setkání, nebo těžké zklamání? Dle inzerátů hledají profíky, tváří se jako nejlepší firma na světě, a nakonec zjistíte, že pohovor je vedený dost neprofesionálně.

Darren Edwards - dobrodruh, kterého ani poranění míchy nezbavilo dobrodružství a radosti

16.February » Seznam Médium
Darren Edwards je sportovec, který se rozhodl, že jeho poranění míchy nezničí jeho ducha a pere se s nepřízní osudu. Je nejen dobrodruhem, ale i inspirativním řečníkem. Nyní plánuje cestu, kde chce překonat světový rekord a pomoci ostatním.

Zelenec je nejlevnější čistička vzduchu, která vyčistí vzduch od škodlivin i od negativní energie

22.January » Seznam Médium
Rostliny mají pozitivní účinky na lidskou pohodu, produktivitu a duševní zdraví. Zelenec je rostlinou, která je perfektní čističkou vzduchu, absorbuje a rozkládá mnoho škodlivých látek v ovzduší. Navíc je tato rostlina bezpečná pro vaše zvířata.

Seriál Adikts má odradit od drog, ale dělá to dostatečně? Někteří se bojí, že spíše k drogám navádí

21.January » Seznam Médium
Nový seriál Adikts vznikl v rámci protidrogové osvětové kampaně „Zkratky“. Celá kampaň i seriál chce, aby společnost začala o drogách více přemýšlet a uvědomila si, že drogy jsou sice rychlým únikem, ale vedou do slepé uličky.

Vyhraje v Brně předražená lanovka, nebo ohrožené ptactvo?

19.January » Seznam Médium
Jak někde zaznělo: Brno není město, ale životní styl. Kéž by to byl styl, který podporuje i přírodu. Neboť Brno má v plánu vybudovat lanovku, která má mít devastující vliv na ptáky i přírodu.

Celer má prospěšné účinky na zdraví, v kuchyni není jen součástí vývaru, vyzkoušejte i další recepty

18.January » Seznam Médium
Celer byl používám již ve starověkém Egyptě, Číně. V Evropě se rozšířil z Itálie a Francie. Tato zelenina je bohatá na vitaminy a využít můžeme i jeho listy, kořeny i semena. Pěstujeme ho ve třech formách: bulvový, řapíkatý, listový.

Sv. Hildegarda z Bingenu: Její nadčasovost a postoj k celostnímu přístupu ke zdraví vás ohromí

15.January » Seznam Médium
Hildegarda z Bingenu žila ve středověku, ale svým myšlením předběhla dobu. Byla všestranná: skládala hudbu, byla spisovatelkou, je považována za zakladatelku fytoterapie. Nebála se veřejně mluvit. Kritizovala nejen císaře, ale i církev.

2 důvody, proč být v roce 2024 nakloněn společnosti Nvidia

4.January » Seznam Médium
Obchodní aktivity společnosti v roce 2023 prudce vzrostly, ale i nadále zůstává jedním z nejzajímavějších nákupů pro nový rok.

Německá elektřina je z 55 % zelená, ale vypustí 10× víc CO2 než francouzská

4.January » Seznam Médium
Investují miliardy eur do solárů a větrníků. Přesto mají ve výrobě elektřiny podobnou uhlíkovou stopu jako my a loni se dokonce po 21 letech propadli do deficitu. Kde udělali „soudruzi z NDR“ chybu?

Játra slouží jako filtr před škodlivinami a zaslouží si očistnou kůru

4.January » Seznam Médium
Játra patří mezi největší orgány v lidském těle a fungují jako filtr, který odstraňuje škodlivé a jedovaté látky. Jednou za čas bychom jim měli dopřát detox. Kdy je ten správný čas? Čas na detox jater je vždy.

Od záchrany odložené holčičky k vánoční tradici: Příběh prvního československého vánočního stromu

13.December » Seznam Médium
Když tři přátelé vyrazili do lesa, netušili, že naleznou promrzlou, malou holčičku. Kronikáři tento případ nestál ani za zmínku. Přitom díky tomuto příběhu se u nás vztyčil první vánoční strom a začala tradice charitativní sbírky pro potřebné děti.

Tato informační stránka o Markéta Rohovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Rohovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes