Ropa Brent

Related to

Ropa ztrácí navzdory eskalaci konfliktu na Blízkém východě

9:29 » Kurzy.cz
Ropa Brent zakončila minulý týden se ztrátou více než šesti procent na dostřel hranice 63 USD/barel.

Rozbřesk: PMI a Ifo naznačí kondici největší evropské ekonomiky

9:29 » Kurzy.cz
Je za námi další prázdninový týden, o kterém se rozhodně nedá říct, že by byl na události nebo čísla zrovna nejbohatší. V tuzemsku jsme mohli zaznamenat další přebytek běžného účtu platební bilance, který ovšem z pohledu ročního vývoje žádnou změn...

Rozbřesk: Globální dluh znovu na vzestupu

16.July » Kurzy.cz
Zatímco minulý rok se nesl ve znamení stagnace globálního zadlužení, včera zveřejněná data washingtonského Institutu pro mezinárodní finance (IIF) potvrzují návrat růstového trendu.

Komodity: Ropa díky statistice z Číny zdražuje, Brent je těsně pod 67 USD

15.July » FX Street
Ceny ropy se dnes zvyšují, reagují hlavně na příznivá statistická data o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách v Číně. Ve výraznějším růstu jim ale brání celková zpráva o vývoji hrubého domácího produktu (HDP), který potvrdil, že druhá největ...

Slabý čínský růst brzdí cenu ropy

15.July » Kurzy.cz
Ropa Brent si na počátku nového týdne připisuje lehké ztráty, které zavlály její cenu zpět pod 67 USD/barel. Navzdory přetrvávajícím obavám z tropické bouře Barry se na cenách podepisují zejména slabá čísla z Číny.

Rozbřesk: Nová čísla automobilky asi moc nepotěší

15.July » Kurzy.cz
Kdybychom měli soudit podle výsledků z minulého týdne, nevedla si česká, a nakonec ani evropská, ekonomika v posledních měsících zrovna nejhůř. Alespoň ne tak, jak stále naznačují soft ukazatele za poslední více než rok.

Komodity: Ropa kvůli bouři Barry a napětí na Blízkém východě zdražuje

12.July » FX Street
Ceny ropy se dnes zvyšují. Jejich růst podporuje skutečnost, že američtí producenti zavřeli před blížící se tropickou bouří Barry více než polovinu těžebních kapacit v Mexickém zálivu. Další faktorem je pokračující napětí na Blízkém východě.

Jaké jsou vyhlídky kartelu OPEC?

12.July » Patria Online
Ropa Brent sice bezprostředně po schválení dohody států OPEC+ na prodloužení těžebních škrtů ztratila půdu pod nohama, v posledních dnech si ovšem opět připisuje solidní zisky, jenž katapultovaly její cenu nad 67 USD/barel.

Rozbřesk: Ustupující inflace ponechá ČNB v klidu

12.July » Kurzy.cz
Poslední červnová čísla naznačila, že inflace začíná v ČR pomalu ustupovat. Zatímco ještě v březnu a v květnu se pohybovala na samé horní hranici tolerančního intervalu ČNB, v červnu již poklesla na 2,7 %.

Tato informační stránka o Ropa Brent zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ropa Brent" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes