15
new stories - click to show

Zdeněk Rubáš

Related to

Vzkvétající veřejný prostor. 5 míst, kde nově upravená prostranství výborně doplňují svoje okolí

14.April » czechdesign.cz
Současná situace přímo nahrává objevování nových, veřejně přístupných míst. Představujeme pět míst, kde se podařilo skloubit současné zásahy s okolní historickou architekturou. Na své si zde přijdou milovníci historie i moderní architektury!

Vojta Řepa vyhrál Okolo Malopolska!

20.September » RoadCycling.cz
V poslední královské etapě zakončené téměř deseti kilometrovým stoupáním Vojta Řepa porazil na hlavu všechny Poláky, ale jednoho soupeře přeci jen měl. S norským cyklistou Traenem z Uno-X sice prohrál etapu, ale nikoli etapák. Byť o pouhopouhé tři...

Velká cena Eko Komíny - Martin Stošek zajel nový rekord trati a získal prémii 10 000 Kč

2.January » RoadCycling.cz
Ve 13 hodin se na Nový rok na startovní čáru u firmy Eko Komíny v Rokycanech postavila šedesátka sportovců, čítající cyklisty a běžce.

Závod na Žďár vyhrál Stošek v rekordu a bere prémii

2.January » Region Plzeň
Ve 13 hodin na Nový rok se na startovní čáru u firmy Eko Komíny v Rokycanech postavila šedesátka sportovců, čítající cyklisty a běžce.

Pozvánka na 48. ročník Škoda Cupu - Trofej Rokycan

Ve středu 8. května startuje ve 12 hodin v Rakové u Rokycan Škoda cup - Český pohár v silniční cyklistice. Trofej Rokycan se vrací na legendární okruh, na kterém se závodilo naposled v roce 2016, a také v mnoha ročnících z bohaté historie tohoto z...

Mikolaj Mogilnicki ředitelem HR ve společnosti Penta Investments

7.February » KarieraWeb.cz
S účinností od 1. února se stal ředitelem pro lidské zdroje v Pentě Investments Mikolaj Mogilnicki. Jeho primární zodpovědností bude implementace HR strategie a s ní spojené aktivity v celé skupině.

Novinka - Z Íránu do Strašic. Domácí sparťan Kalojíros vyhrál počtvrté Tour de Brdy

8.October » Active-sport.cz
Tři stovky startujících vyrazily na třech trasách při 12. ročníku Tour de Brdy. Poslední silniční závod letošní sezóny se jezdí tradičně i na šotolinových cestách. Závod na 63 km s převýšením přes 1000 m se začal rozhodovat již ve druhém stoupání ...

V Plzni na Grand Prix Spoke.cz triumfoval Jiří Nesveda

4.May » Peloton
Čtvrtý díl GIANT LIGY se jel v režii týmu AC Sparta Praha. Tým Sparty v početní převaze zcela eliminoval soupeře a…

Tato informační stránka o Zdeněk Rubáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Rubáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes