Wolfgang Rud

Related to

Šestnáctka jde na Rusy! Budou ještě lepší, tuší Trunda a chce uspět

16.December » Hokej.cz
Před reprezentací do šestnácti let je očekávaná akce, na jih Čech přijede k trojzápasu Rusko. V nejmladším výběru nechybí ani Tomáš Trunda, jenž patří k nejproduktivnějším hráčům týmu a chce prolomit čtyřleté období bez vítězství ze vzájemného měř...

Šestnáctka obsadila třetí místo na Wolfgang Rud Cupu v Rakousku

31.August » HC Kometa Brno
Filip Krůza, foto: Ronald Hansel (Český hokej). - S a l c b u r k / B r n o – Česká hokejová reprezentace do šestnácti let odehrála turnaj s názvem Wolfgang Rud Cup , jehož hostitelem byl rakouský Salcburk. První dvě utkání se Čechům nepovedla. Po...

11gólové repete! Šestnáctka po další kanonádě končí třetí

31.August » Hokej.cz
Ve velkém stylu zakončili čeští hokejisté do 16 let turnaj Wolfgang Rud Cup v rakouském Salcburku. Domácí výběr stejně jako v pátek přestříleli výsledkem 11:1 a obsadili třetí příčku. Zlato slaví favorizovaní Rusové.

Šestnáctka držela s Rusy krok dvě třetiny. Pak přišel kolaps

29.August » Hokej.cz
Po špatném výkonu a porážce od Slováků se čeští hokejisté do 16 let hodně zvedli. S ruským favoritem hráli po druhé třetině 2:2, jenže všechnu práci pak zase zahodili: V poslední části inkasovali pět branek!
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Wolfgang Rud zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Wolfgang Rud" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes